IGSİAD üyeleri buluştu

ISPARTA Girişimci Sanayici İşadamları Derneği (IGSİAD) üyeleri aylık yemekli toplantıda buluştu. IGSİAD üyelerine yönelik aylık yemekli olağan toplantısı yapıldı. Bir kafede gerçekleştirilen yemeğe üyeler yoğun katılım gösterdi. Toplantıda konuşan IGSİAD Başkanı Hasan Büyükçam, STK'ların önemine dikkati çekti. Isparta'nın gelişimi ve ekonomik büyüme için STK'lara çok önemli görevler düştüğünü belirten Büyükçam, Isparta'nın sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulacağı bir platform oluşturmayı amaç edindiklerini söyledi. Yerel konjonktürü en iyi tanıyan ve buna göre hareket eden dernek olmanın gururunu yaşadıklarını aktaran Büyükçam, ″Bugün Isparta'da bağımsız kalan, tarafsız kalan, siyasi olmayan 3-5 STK'dan birisi IGSİAD'dır. Bu çok önemli bir şey. Biz daha iyisini yapmak için çabalıyoruz. Aylık yemekli toplantılarımızda özel konuşmacıların davet edildiği bir atmosfere ev sahipliği yapmak istiyoruz. Kültür ve sanat konusunda geri kalmak istemiyoruz″ dedi..

IGSİAD üyeleri buluştu
IGSİAD üyeleri buluştu
Bu içerik 389 kez okundu.

ISPARTA Girişimci Sanayici İşadamları Derneği (IGSİAD) üyeleri aylık yemekli toplantıda buluştu.

 

IGSİAD üyelerine yönelik aylık yemekli olağan toplantısı yapıldı. Bir kafede gerçekleştirilen yemeğe üyeler yoğun katılım gösterdi. Toplantıda konuşan IGSİAD Başkanı Hasan Büyükçam, STK'ların önemine dikkati çekti. Isparta'nın gelişimi ve ekonomik büyüme için STK'lara çok önemli görevler düştüğünü belirten Büyükçam, Isparta'nın sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulacağı bir platform oluşturmayı amaç edindiklerini söyledi.

Yerel konjonktürü en iyi tanıyan ve buna göre hareket eden dernek olmanın gururunu yaşadıklarını aktaran Büyükçam, ″Bugün Isparta'da bağımsız kalan, tarafsız kalan, siyasi olmayan 3-5 STK'dan birisi IGSİAD'dır. Bu çok önemli bir şey. Biz daha iyisini yapmak için çabalıyoruz. Aylık yemekli toplantılarımızda özel konuşmacıların davet edildiği bir atmosfere ev sahipliği yapmak istiyoruz. Kültür ve sanat konusunda geri kalmak istemiyoruz″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

IGSİAD üyeleri buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu