Kaymakam Sezgin, 2018 yılı Bucak için yatırım yılı olacak

Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin muhtarlar ile toplantı yaptı.

Kaymakam Sezgin, 2018 yılı Bucak için yatırım yılı olacak
Kaymakam Sezgin, 2018 yılı Bucak için yatırım yılı olacak Akca Gazete
Bu içerik 733 kez okundu.

Kent ormanında gerçekleşen toplantıya bazı resmi kurumların müdürleri Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül, İl Genel Meclisi Üyeleri yanı sıra merkez ve köy muhtarları katıldı.

Toplantıda Bucak Nüfus Müdürü Hatice Düz, muhtarlara nüfus müdürlüğü ve evlendirme ili ilgili bilgiler aktarırken, İlçe Tarım Müdürü Ahmet Gönenç ise tarımsal ve hayvancılık konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Bucak Jandarma Komutanı Üsteğmen Vahdet Nart güvenlik konusunda bilgi verirken düğünlerde havai fişek ve silah atışlarının önlenmesi için muhtarlardan destek istedi.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin Bucak’ta Bucak Kaymakamı olarak, Bucak Belediye Başkan vekili olarak yapılacak işlerimiz var. Mahalle ve köy muhtarlarımız ile, seçilmiş olan siyasi parti temsilcilerimizle birlikte beraber olup hizmet edeceklerini dile getiren Yalçın Sezgin “ 2018 yılı Bucak yatırım yılı olacak. 2018 yılında Bucak’ta gerek merkezde şehircilik anlamında gerekse köylerimizde devletimizin vatandaşa yapmakla yükümlü olduğu altyapı hizmetlerinde ve sosyal hizmetlerde güzel çalışmalar yapacağız. Bunun için varız inşallah başaracağız” dedi.

Toplantı sonrası Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin  muhtarlar ile öğle yemeği yedi.   

bucak kaymakam belediye muhtarlar toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor