Vali Şerif Yılmaz’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Vali Şerif Yılmaz’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
Vali Şerif Yılmaz’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı Akca Gazete
Bu içerik 599 kez okundu.

Bugün tarihten silinmek istenen Türk Milletinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde destansı bir mücadeleyle kazandığı Kurtuluş Savaşı’nın hemen ardından ilan ettiği Cumhuriyetimizin 94. Yıldönümünü kutlamanın heyecanını, gururunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Cumhuriyet kolay ilan edilmemiştir “Ya İstiklal Ya Ölüm” diyerek yokluklar içinde cephelere koşan Aziz Milletimizin, yazdığı destanın adıdır CUMHURİYET.

Türkiye Cumhuriyeti 94 yıllık kazanımlarının yanında son yıllarda gösterdiği atılımlarla, Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümü olan 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte, yükselişini sürdürmektedir.

Ülkemiz bu yükselişi sürdürürken yaşadığı 15 Temmuz hain darbe girişimi ve son dönemlerde hemen güneyimizde oynanan senaryolarla tarihin en kritik süreçlerinden birini yaşamaktadır. Bu süreçte her zamankinden daha çok milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günlerin içerisinde olduğumuzu unutmadan, Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, fedakârlıkta bulunmak, gerektiğinde mücadele etmek, hepimizin müşterek vazifesi olduğunu belirtmek istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Burdurlu hemşehrilerimin, Milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını ve bu topraklar için gözlerini kırpmadan şahadete yürüyen tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.

burdur vali cumhuriyet bayram mesaj şerif yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor