Vali Şerif Yılmaz, Isparta ilinde UYUMDER'in programına katıldı

Vali Şerif Yılmaz, Isparta Valisi Şehmus Günaydın ile birlikte, Uyuşturucu Bağımlılıklarla ve Alkolizm ile Mücadele Derneği (UYUMDER) tarafından düzenlenen programlara katıldı.

Vali Şerif Yılmaz, Isparta ilinde UYUMDER'in programına katıldı
Vali Şerif Yılmaz, Isparta ilinde UYUMDER'in programına katıldı Akca Gazete
Bu içerik 708 kez okundu.

Isparta Halk Eğitim Merkezi, Yeşilay ve Elele Derneği'nin destek verdiği UYUMDER öncülüğünde düzenlenen Uyuşturucu Bağımlılıkları ile Mücadele Kermesinin açılışı ve İş-Kur desteği ile Uyuşturucu ile Mücadele eden gençler için açılan Ağaç Şekillendirme Kursunun sertifika dağıtım töreni Burdur ve Isparta Valilerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

 

Her fırsatta uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadelenin ülkemizin öncelikli sorunları arasında yer aldığına dikkat çeken ve topyekün tüm kesimlerin birlikte hareket etmesi gerektiğini vurgulayan Vali Şerif Yılmaz, bugün Isparta ilinde bağımlılıkla mücadeleyle ilgili düzenlenen programa katılarak, bu mücadelenin bizzat içerisinde olan ve zorluğunu yaşayan ailelerin yanlarında yer alarak onlara destek oldu.

 

 

Programa iki ilin Valisinin yanı sıra, Isparta Milletvekili Sait Yüce, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, vatandaşlar  ve aileler katıldı.

 

 

Program mehter takımı gösterisi ile başladı. Kermes açılışı öncesi Vali Şehmus Günaydın bir konuşma yaparak, programın düzenlenmesinde emeği geçen başta Dernek Başkanı İbrahim Uzunköprü olmak üzere, yönetimine ve dernek üyelerine destek veren kurum ve derneklere teşekkür etti. Açılışın ardından Vali Yılmaz ve Vali Günaydın beraberlerindeki protokol ile birlikte kermes dolayısıyla açılan stantları gezerek, dernek üyelerinin yaptıkları el emeği olan ürünler hakkında bilgiler aldılar.

 

 

İş-Kur desteği ile Uyuşturucu ile Mücadele eden gençler için açılan Ağaç Şekillendirme Kursuna katılan gençlere sertifikalarının takdim edilmesiyle program son buldu. UYUMDER Başkanı Uzunköprü program sonunda katılımları dolayısıyla her iki ilin Valisine ve tüm misafirlere teşekkür ederek, kendilerini yalnız bırakmadıkları için memnuniyetlerini ifade etti.

burdur vali UYUMDER ısparta şerif yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu