Reklamı Geç
Advert

Milletvekili Özçelik Burdur ve ilçelerine yatırımlar sürecek

Burdur Ak Parti Milletvekili Bayram Özçelik Burdur ve ilçelerine hizmetlerin devem ettiğini belirterek yapılan ve yapılacak olan yatırımlar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Özçelik Burdur ve ilçelerine yatırımlar sürecek
Milletvekili Özçelik Burdur ve ilçelerine yatırımlar sürecek Akca Gazete
Bu içerik 851 kez okundu.
Advert

Milletvekili Özçelik; Özellikle Bucak ilçesinin hizmet ve yatırımlarını bizzat takip ettiğin dile getirerek şöyle dedi. “Bucak’ta gözle görünen ve özellikle göze batan üst geçit geçen yıl 8 kasım da inşaatına başlanılan bu proje bitirilmiş oldu. Bundan sonra Kahveler ve sanayi kavşaklarında inşallah ölümlü kazaları görmemiş olacağız. Bucak için de yeni bir çehre oluşturmuş oldu. Bir hafta içerisinde de hizmete gireceğini belirtti.

Ayrıca Bucak ilçemizde hizmete giren beş yıldızlı otel kıvamında iç ve dış güzelliğin yanı sıra verilen kaliteli hizmetlerden dolayı nitelikli bir hastane olan Bucak Devlet Hastanesinin hizmete geçişi bizleri çok mutlu etti. Hükümetimizin sağlık alanında yaptığı dönüşüm çerçevesinde hastanelerimizin bir iki kişilik tuvaleti banyosu aynı odada bulunan her türlü rahat ortamı ile ev ortamında hatta ev ortamı üstünde hizmet veren ilk hastanelerimizden birisinin de Bucak’a kavuşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bucak Devlet Hastanesi hem Bucak’a hem de bölgeye hizmet verecek” dedi.

Özçelik Bucak’ta birinci ve ikinci TOKİ konutlarının tamamlandığını üçüncü TOKİ kontlarının inşaatlarının bitmek üzere olduğunu dördüncü etap TOKİ konutlarının Aladdin mahallesinde gerekli çalışmalar başlamış yer teslimleri gerçekleştiğini söyledi. Özçelik Eğitim alanlarında da yatırımların devam ettiğini belirterek şöyle dedi. “Burdur’un 32 derslik en büyük tek okulu var. Oda Emin Gülmez Ortaokulu şu anda inşaatı sürekli şekilde devam ediyor. Sağlık yatırımlarında Çamlık, Elsazı, Karapınar ve Aladdin Mahallesine yapılacak sağlık evleri ile ilgili düğmelere basıldı bunlarda süratli şekilde devam ediyor” dedi.

Bucak’ın İçme Suyu Mastır Planı devam ediyor

Burdur Ak Parti milletvekili Bayram Özçelik, Bucak’ın içme suyu mastır planının devam ettiğini Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tamamlamak üzere olduğunu önümüzdeki günlerde Bucak’ın içme suyu mastır planı tercihlerinin önlerine geleceğini gelecek plana göre en Bucak’ın en sağlıklı içme suyunu uzun vadeli karşılayacak şekilde çözüleceğini belirtti.

Bayram Özçelik Burdur’un en büyük ilçesi olan ve hareketin olduğu Bucak’ta yatırımların daha da iyileşmesi ve arttırılması konusunda gayretlerinin olduğunu her türlü hizmetin en iyi şekilde Bucak’a sunulacağını dile getirdi.

Burdur mutlaka nitelikli muhteşem bir hastaneye kavuşturacağız

Milletvekili Özçelik “Bu hafta Burdur’da haftanın konusu olan ve halende olacak olun Burdur’a yapılacak yeni hastanenin yeri ile ilgili Burdur Belediye Meclisinden hastanenin yeri ili ilgili muhalefetin çekimser kalması neticesinde imar ile ilgili düzenleme gerçekleşmedi. Bundan dolayı çok üzüntülü olduğumu belirtmek istiyorum. Biz Burdur’a 100 trilyonun üzerinde bir projeyi kazandırmışız ve projesi de yüzde seksen doksan ödeneği belli olmuş bir yatırımdan bahsediyoruz eğer yer konusu belli olmuş olsaydı ocak ayı itibarı ile ihalesi gerçekleşmiş olacaktı” dedi. Özçelik vatandaşın olumsuz bir düşünceye kapılmaması gerektiğini nihayetinde biz Burdur’a nitelikli ve çok muhteşem nitelikli bir hastaneye kavuşturacaklarını dile getirdi.          

burdur ak parti milletvekili bayram özçelik yatırım
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı