Burdur'a Yeni Hastane Kazandırmak İçin Çalışmalarımız Devam Edecek

Burdur'a Yeni Hastane Kazandırmak İçin Çalışmalarımız Devam Edecek
Burdur'a Yeni Hastane Kazandırmak İçin Çalışmalarımız Devam Edecek Akca Gazete
Bu içerik 372 kez okundu.

AK Parti Burdur Milletvekili Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Bayram Özçelik, Burdur Belediye Meclisi kararı sonrası basın açıklaması yaptı.

 

“Burdur'umuza Birçok Güzel Proje Kazandırdık”

 

Burdur'da birçok yatırım kazandırıldığını belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Burdur'umuza AK Parti Hükümetimiz döneminde birçok alanda güzel hizmetler gelmesini sağladık. Bundan sonrada vatandaşımıza yatırım ve hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

“ HASTANE KAZANDIRILMASINI ENGEL OLAMAYACAKLAR”

 

Burdur Belediye Meclisin çoğunlukla çekimser karar almasının hastane yapımına engel olamayacağını belirten Milletvekili Bayram Özçelik “Burdur Belediye Meclisinin birçok üyesinin çekimser davranması, AK PARTİ Hükümetimizin Burdur'a yeni Hastane  kazandırmasına engel olamayacaktır.” Dedi.

 

“ BENZER SIKINTILAR BUCAK'TADA YAŞANMIŞTI”

Bucak İlçesinde hizmete sunulan Devlet Hastanesinde de yaşandığını belirten Milletvekili Bayram Özçelik “Bucak Devlet Hastanesi  de yapılırken tam 3 yıl geciktirilmişti  şimdi modern ve herkesin hayran kaldığı Hastane halkımızın hizmetine sunuldu.” Dedi

 

“SAĞLIK YATIRIMLARINA ALINDI. PROJE İHALESİ GERÇEKLEŞTİ.”

 

Yeni Hastane için yatırım programına alındığı, proje ihalesinin gerçekleştiğini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Hangi akla hizmet ediliyor anlam veremiyorum. Sağlık Bakanlığımız tarafından; Sağlık Yatırımları programına alınmış, proje ihalesi yapılmış, projesi yapılmış, ödeneği hazır, 1960'larda Hazineden Milli Savunma Bakanlığına tahsis edilmiş arsanın Sağlık Bakanlığına devri gerçekleşmiş, Gölün Kenarında, zemin etüdleri yapılmış Burdurumuza Yeni Bir Vizyon Kazandıracak HASTANE Yatırımı geciktirilmeye çalışılıyor. Belediye Meclisinde  Görüşmeler Yapılırken Hastane Yatırımı Düşünülmeden EKSİK,YANLIŞ ve YETERSİZ bilgilerle karşı Çıkıldığına ise çok şaşırdım.Yeni Yapılacak Hastahane İle İlgisi Olmayan Meselelerin Tartışmaya Açılması Tam Bir AKIL TUTULMASI. ” şeklinde konuştu.

 

“YENİ HASTANE  1-2 KİŞİLİK NİTELİKLİ ODALARI OLAN MODERN OLACAK”

 

Yeni hastane ile ilgili olarak Milletvekili Özçelik “ İçerisinde 1-2 Kişilik nitelikli odaları olan, Tuvalet, Banyosu ve Televizyonu içerisinde yeni üniteleri yüksek düzeyde hizmet verecek birimleride barındıracak olan hastane bitirildiğinde Üniversitemizle Sağlık alanında ortak çalışmalarda değerlendirme imkanı sağlanmış olabilecektir. Çekimser Oy Kullanan CHP'li Meclis Üyelerinin Yanlış Bir Karar aldıkları, Burdur'un HAYRINA Olmadığı vatandaşlarımız tarafından yakınen görülmüştür. İnşaallah nasip olursa 15-20 gün sonra yapılacak yeni Hastanemizin görüntülerini ve maketini Burdur Kamuoyu İle Paylaşmış Olacağım.Kamuoyuna Sevgi ve Saygılarla.” dedi.

bayram özçelik burdur devlet hastane inşaat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü