Reklamı Geç
Advert

Vali Şerif Yılmaz’ın Öğretmenler Günü Mesajı

Vali Şerif Yılmaz’ın Öğretmenler Günü Dolayısıyla Yayınladığı Kutlama Mesajı

Vali Şerif Yılmaz’ın Öğretmenler Günü Mesajı
Vali Şerif Yılmaz’ın Öğretmenler Günü Mesajı Akca Gazete
Bu içerik 454 kez okundu.
Advert

Eğitimde elde ettiğimiz başarılarla üst sıralarda yer alan ilimizin eğitim kenti olarak anılmasında en büyük pay sahibi olan başta Burdur’da görev yapan Öğretmenlerimiz olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında fedakarca çalışan tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutluyorum.

Öğretmenlik mesleği, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülmeyecek kadar emek, sabır, fedakârlık isteyen saygın bir meslektir. Herkesin üzerinde emeği olan ve gönlünde müstesna bir yer tutan Öğretmenler, bizleri yetiştirdikleri gibi en değerli varlıklarımız çocuklarımızı, gençlerimizi de yetiştirerek yarınlara hazırlamakta, ülkemizin geleceği yönünden önemli ve sorumluluğu ağır olan bir görevi yerine getirmekteler.

Bizlerin Öğretmenlerimizden isteğimiz, beklentimiz çocuklarımızı çağın gereklerine uygun bilgi ve donanıma sahip bireyler olarak yetiştirirken, vatanını, bayrağını seven, kültürüne ve değerlerine sahip çıkan, milletine ve insanlığa yararlı bir insan olarak yetişmeleri için de çaba göstermeleridir.

Bu duygu ve düşüncelerle Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu günde, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü yürekten kutluyorum. Bu vesileyle başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum dedi. 

BURDUR VALİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJ ŞERİF YILMAZ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı