Milletvekili Özçelik'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Milletvekili Özçelik'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Milletvekili Özçelik'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Akca Gazete
Bu içerik 435 kez okundu.

AK Parti Burdur Milletvekili, GÜVENLİK ve İSTİHBARAT KOMİSYONU ÜYESİ, ÇEVRE KOMİSYONU Kâtip üyesi, Bayram Özçelik, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Geleceğimizin mimarları değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum dedi.

Türkiye’nin 2023 hedeflerini gerçekleştirebilmesi, ancak vatanperver, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesillerle mümkün olduğunu belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Türkiye’nin 2023 hedeflerini gerçekleştirebilmesi, ancak vatanperver, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesilleri yetiştirecek olanlar öğretmenlerimizdir. 2002 yılından itibaren hükümetlerimiz eğitim öğretimi ana önceliklerimiz arasına alarak yılların ihmallerini gidermeye, eğitim öğretim sistemimizi reforme etmeye çalışıyor. Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından modern eğitim öğretim tekniklerinin müfredata dâhil edilmesinden ileri teknolojinin yaygınlaştırılmasına kadar birçok kapsamlı reformu hayata geçirildi.  Öğretmenlik mesleğinin itibarını yükseltme, öğretmenlerimizi maddi ve manevi olarak toplumumuzda hak ettikleri saygın konuma taşıma noktasında da büyük gayret sarf ettik.

Ülkemizin en ücra yerlerinde türlü zorluklara rağmen fedakârca görev yapan öğretmenlerimizi desteklemeye, onların çalışması şartlarını daha da iyileştirmek için Bakanlığımız kararlı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Değerli öğretmenlerimizin özverili çalışmalarıyla yetiştirdiği, nitelikli nesiller, bu ülkeyi yarınlara daha emin adımlarla taşıyacaktır. Türkiye’nin dört bir yanında, bu ülkenin ufkunun gelişimine destek sağlayan ve geleceğimize ışık tutan, geleceğimizin mimarları tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bilvesile, terör saldırılarında ve vazife sırasında kaybettiğimiz şehitler başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyorum.” dedi.

milletvekili ak parti bayram özçelik 24 kasım öğretmenler günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Annesini boğazını keserek öldürdü
Annesini boğazını keserek öldürdü
Hava soğudu, grip salgınına dikkat
Hava soğudu, grip salgınına dikkat