İGM başkanı ve üyesi kazada yaralandı

BURDUR İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Muzaffer Bağcı ile meclis üyesi Levent Tokmaker, trafik kazasında yaralandı. Burdur Valisi Şerif Yılmaz'ın Karamanlı ilçesi Manca Köyü'nde İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan sıcak asfalt çalışmalarını inceleme programına katılan İGM Başkanı Muzaffer Bağcı, Ak Partili İGM Üyesi Levent Tokmaker'le birlikte şoför Nuri Kanyücel'in kullandığı makam aracıyla dönüşe geçti. Kanyücel, adliye kavşağında önüne çıkan araca çarpmamak için manevra yapınca kontrolden çıkan araç refüje çarptı. Kazada Muzaffer Bağcı ve Levent Tokmaker yaralanırken, Nuri Kanyücel ise yara almadan kurtuldu. Muzaffer Bağcı ve Levent Tokmaker ambulansla götürüldüğü Burdur Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı. Muzaffer Bağcı, ilk müdahalenin ardından Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi.  .

İGM başkanı ve üyesi kazada yaralandı
İGM başkanı ve üyesi kazada yaralandı
Bu içerik 441 kez okundu.

BURDUR İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Muzaffer Bağcı ile meclis üyesi Levent Tokmaker, trafik kazasında yaralandı.
Burdur Valisi Şerif Yılmaz'ın Karamanlı ilçesi Manca Köyü'nde İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan sıcak asfalt çalışmalarını inceleme programına katılan İGM Başkanı Muzaffer Bağcı, Ak Partili İGM Üyesi Levent Tokmaker'le birlikte şoför Nuri Kanyücel'in kullandığı makam aracıyla dönüşe geçti. Kanyücel, adliye kavşağında önüne çıkan araca çarpmamak için manevra yapınca kontrolden çıkan araç refüje çarptı.
Kazada Muzaffer Bağcı ve Levent Tokmaker yaralanırken, Nuri Kanyücel ise yara almadan kurtuldu. Muzaffer Bağcı ve Levent Tokmaker ambulansla götürüldüğü Burdur Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı. Muzaffer Bağcı, ilk müdahalenin ardından Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi.

 

 


 

 


Kaynak: DHA

İGM başkanı ve üyesi kazada yaralandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti