Advert
Advert

Milletvekili Özçelik’in Mevlit Kandili Mesajı

Ak Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdurlu hemşerilerinin ve İslam aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik etti.

Milletvekili Özçelik’in Mevlit Kandili Mesajı
Milletvekili Özçelik’in Mevlit Kandili Mesajı Akca Gazete
Bu içerik 697 kez okundu.

Milletvekili Bayram Özçelik, Mevlid Kandili mesajı yayımladı.Özçelik mesajında “Alemlere rahmet olarak gönderilen, dünyayı karanlıktan aydınlığa kavuşturan, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) dünyaya gelişlerinin yıldönümünü, Salı’yı Çarşambaya bağlayan gecede tekrar idrak etmenin mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

Milletvekili Özçelik mesajını şu ifadelerle sürdürdü:

“571 yılında Mekke’de alemlere rahmet olarak gönderilen Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) dünya gelişlerinin yıldönümünü tüm İslam alemiyle birlikte tekrar yaşayacağız. Dua ve ibadetlerle geçirilmesi gereken böyle şerefli ve mübarek bir günde, tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin dualarının kabul olmasını dilerim.

Bu duygularla Mevlid Kandili’nin, insanlığın içine düştüğü sıkıntıların, ülkemizde ve komşularımızda yaşanan sorunların aşılmasına, kardeşlik ve merhamet duygularının güçlenmesine vesile olmasını Cenâb-ı Allah’tan niyaz eder, vatandaşlarımızın ve tüm İslâm âleminin Mevlid Kandilini bir kez daha tebrik ediyorum.”

burdur ak parti milletvekili bayram özçelik mevlit kandili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı