Her bebeğe Atatürk tablosu

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül'ün öncülüğünde hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında bir yeniliğe daha imza atıldı. Ziyaret ettiği ailelere Büyük Önder Atatürk'ün tablosunu hediye eden Neşe Gül, ″Bebeklerimiz bundan böyle Ata'mızın gölgesinde uyuyacak″ dedi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül'ün öncülüğünde Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında 2010 yılından bu yana 1680 bebeğin ailesi ziyaret edildi. Bu yıl ise 245 yeni doğanın ailesiyle bir araya gelindi. Aileleri bizzat ziyaret eden Neşe Gül, Kemerli tüm bebeklere bir anne şefkatiyle yaklaşarak, onların sağlığı ve ihtiyaçları ile de yakından ilgileniyor. ATATÜRK TABLOSU SÜRPRİZİ Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında bir yeniliğe daha imza atıldı. Neşe Gül, yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyareti sırasında onlara Atatürk tablosu hediye ediyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bebeklerle ve çocuklarla çekilen fotoğraflarından oluşturulan 'Atatürk ve Çocuk' temalı kolaj tablo ziyaret edilen tüm ailelere veriliyor. Son olarak İskender, Zeynep, Mert Meriç, Ozan, Erva ve Mehmet Amir bebeği ziyaret eden Neşe Gül, onlara bu anlamlı tabloyu hediye etti. ″BİZİM İÇİM BÜYÜK BİR GURUR″ Neşe Gül, 7 yıldır sürdürdükleri projenin hız kesmeden devam ettiğini kaydederek, ″Bugünden itibaren yeni doğan ziyaretlerimizde Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün tablosunu hediye ederek yine bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra odalarında Ata'mızın gölgesinde uyuyacak olan Kemer'imizin şanslı bebekleri hepiniz aramıza hoş geldiniz. Vatanımıza ve ailelerinize hayırlı evlatlar olmanız temennisiyle yüzünüz hep gülsün, bahtınız açık, geleceğiniz parlak olsun″ dedi. .

Her bebeğe Atatürk tablosu
Her bebeğe Atatürk tablosu
Bu içerik 931 kez okundu.

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül'ün öncülüğünde hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında bir yeniliğe daha imza atıldı. Ziyaret ettiği ailelere Büyük Önder Atatürk'ün tablosunu hediye eden Neşe Gül, ″Bebeklerimiz bundan böyle Ata'mızın gölgesinde uyuyacak″ dedi.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül'ün öncülüğünde Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında 2010 yılından bu yana 1680 bebeğin ailesi ziyaret edildi. Bu yıl ise 245 yeni doğanın ailesiyle bir araya gelindi. Aileleri bizzat ziyaret eden Neşe Gül, Kemerli tüm bebeklere bir anne şefkatiyle yaklaşarak, onların sağlığı ve ihtiyaçları ile de yakından ilgileniyor.
ATATÜRK TABLOSU SÜRPRİZİ
Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında bir yeniliğe daha imza atıldı. Neşe Gül, yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyareti sırasında onlara Atatürk tablosu hediye ediyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bebeklerle ve çocuklarla çekilen fotoğraflarından oluşturulan 'Atatürk ve Çocuk' temalı kolaj tablo ziyaret edilen tüm ailelere veriliyor. Son olarak İskender, Zeynep, Mert Meriç, Ozan, Erva ve Mehmet Amir bebeği ziyaret eden Neşe Gül, onlara bu anlamlı tabloyu hediye etti.
″BİZİM İÇİM BÜYÜK BİR GURUR″
Neşe Gül, 7 yıldır sürdürdükleri projenin hız kesmeden devam ettiğini kaydederek, ″Bugünden itibaren yeni doğan ziyaretlerimizde Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün tablosunu hediye ederek yine bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra odalarında Ata'mızın gölgesinde uyuyacak olan Kemer'imizin şanslı bebekleri hepiniz aramıza hoş geldiniz. Vatanımıza ve ailelerinize hayırlı evlatlar olmanız temennisiyle yüzünüz hep gülsün, bahtınız açık, geleceğiniz parlak olsun″ dedi. 

 

 

 


Kaynak: DHA

Her bebeğe Atatürk tablosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü