Başsavcı gazetecileri ağırladı

ALANYA Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre ile Alanya 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi ve Alanya Adalet Komisyonu Başkanı Aydın Çolak gazetecilerle buluştu. Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre ile Adalet Komisyonu Başkanı Aydın Çolak'ın gazetecilerle buluşması Alanya Adliyesi'nde yapıldı. Buluşmaya Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan vekili, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim, AGC yönetim kurulu üyeleriyle ilçedeki medya kuruluşu sahipleri katıldı. Başsavcı Yasin Emre, ülkenin kritik bir dönemden geçtiğini belirterek, ″Milli birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gereken bir dönemdeyiz. Alanya medyası, milli birlik ve beraberlik anlamında örnek oldu. AGC yönetimi bunu başarmış, kendilerine teşekkür ediyorum. Alanya medyası üzerine düşen görevleri başarıyla yerine getiriyor. Bundan sonraki çalışmalarımızda da destek vereceğinizden eminiz. Ülkemize sahip çıkmamız gereken bu dönemde, siyasi görüşler bir kenara bırakılmalı ve ülkemizin birliği, dirliği için el ele vermeliyiz″ dedi. Mehmet Ali Dim de Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre'nin göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla Alanya'da huzuru hakim kıldığını kaydederken, ″Halkımızın huzuru açısından adliyemize düşen çok önemli görevleri ifa eden, gazetecilere mesleki çalışmalarında her zaman yardımcı olan Başsavcımız Sayın Yasin Emre'ye biz de teşekkür ediyoruz. Alanya medyası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz″ diye konuştu..

Başsavcı gazetecileri ağırladı
Başsavcı gazetecileri ağırladı
Bu içerik 737 kez okundu.

ALANYA Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre ile Alanya 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi ve Alanya Adalet Komisyonu Başkanı Aydın Çolak gazetecilerle buluştu.

 

Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre ile Adalet Komisyonu Başkanı Aydın Çolak'ın gazetecilerle buluşması Alanya Adliyesi'nde yapıldı. Buluşmaya Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan vekili, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim, AGC yönetim kurulu üyeleriyle ilçedeki medya kuruluşu sahipleri katıldı.

Başsavcı Yasin Emre, ülkenin kritik bir dönemden geçtiğini belirterek, ″Milli birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gereken bir dönemdeyiz. Alanya medyası, milli birlik ve beraberlik anlamında örnek oldu. AGC yönetimi bunu başarmış, kendilerine teşekkür ediyorum. Alanya medyası üzerine düşen görevleri başarıyla yerine getiriyor. Bundan sonraki çalışmalarımızda da destek vereceğinizden eminiz. Ülkemize sahip çıkmamız gereken bu dönemde, siyasi görüşler bir kenara bırakılmalı ve ülkemizin birliği, dirliği için el ele vermeliyiz″ dedi.

Mehmet Ali Dim de Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre'nin göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla Alanya'da huzuru hakim kıldığını kaydederken, ″Halkımızın huzuru açısından adliyemize düşen çok önemli görevleri ifa eden, gazetecilere mesleki çalışmalarında her zaman yardımcı olan Başsavcımız Sayın Yasin Emre'ye biz de teşekkür ediyoruz. Alanya medyası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz″ diye konuştu.

 

 


Kaynak: DHA

Başsavcı gazetecileri ağırladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi