Konser yoğun ilgi gördü

KORKUTELİ'nde gerçekleşen öğrenme şenlikleri kapsamında Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda, yerel sanatçılar konser verildi. Yaygın eğitim hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla Korkuteli Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 'Hayatın her anı öğrenmenin zamanı' adıyla 'Öğrenme Şenliği' kapsamında Türk Halk Müziği konseri düzenlendi. Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonundaki konserde, yerel sanatçılar sahneye çıktı. Şair Mustafa Kemal Kazak'ın da 'Vatan' şiirini okuduğu konserde konuşan Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan, konsere katılan vatandaşlara ve yerel sanatçılara teşekkür etti..

Konser yoğun ilgi gördü
Konser yoğun ilgi gördü
Bu içerik 359 kez okundu.

KORKUTELİ'nde gerçekleşen öğrenme şenlikleri kapsamında Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda, yerel sanatçılar konser verildi.

 

Yaygın eğitim hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla Korkuteli Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 'Hayatın her anı öğrenmenin zamanı' adıyla 'Öğrenme Şenliği' kapsamında Türk Halk Müziği konseri düzenlendi. Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonundaki konserde, yerel sanatçılar sahneye çıktı. Şair Mustafa Kemal Kazak'ın da 'Vatan' şiirini okuduğu konserde konuşan

Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan, konsere katılan vatandaşlara ve yerel sanatçılara teşekkür etti.

 

 


Kaynak: DHA

Konser yoğun ilgi gördü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Bedelli askerler yemin etti
Bedelli askerler yemin etti