Reklamı Geç
Advert

Engelli vatandaşlarımız yemekte buluştu

Burdur Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, engelli vatandaşlar ve aileleri için yemek düzenlendi.

Engelli vatandaşlarımız yemekte buluştu
Engelli vatandaşlarımız yemekte buluştu Akca Gazete
Bu içerik 381 kez okundu.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Burdur Belediyesi tarafından engelli ve vatandaşlar ve aileleri için yemek düzenlendi. Serenler Otelde engelli vatandaşlar onuruna düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eşi Hülya Ercengiz, Başkan Yardımcısı Ali Say, Belediye Meclis Üyeleri, engelli vatandaşlar ile aileleri katıldı.

Başkan Ercengiz, program öncesi tek tek masaları dolaşarak engelli vatandaşlar ve aileleri ile bir süre sohbet etti. Programda konuşan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Bizi bir arada tutan, birbirimize olan sevgimiz saygımız var. Seçildiğimiz günden itibaren engelleri kaldırarak engelsiz bir Burdur oluşturmak için çalışıyoruz. Engelli dostlarımızın taleplerini isteklerini yerine getirmek için uğraşıyoruz. Eksiklerimiz var ama bunları bir bir hep birlikte tamamlayacağız. Engelli yurttaşlarımıza bir engel de biz çıkarmamak için uğraşıyoruz. Hepimizin birer engelli adayını unutmadan çalışıyoruz.” diye konuştu. Yemeğin ardından engelli vatandaşlar çalan müzik eşliğinde gönüllerince bir gece yaşadı.

burdur engelli belediye yemek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor