Mehmet Akif Ersoy Üniversitemizin Bütçesi Kabul Edildi

Mehmet Akif Ersoy Üniversitemizin Bütçesi Kabul Edildi
Mehmet Akif Ersoy Üniversitemizin Bütçesi Kabul Edildi Akca Gazete
Bu içerik 651 kez okundu.

Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik TBMM Genel Kurulunda kabul edilen Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 2018 yılı bütçesi ile ilgili açıklamada bulundu.

“2018 YILINDA DA ÜNİVERSİTE İÇERİSİNDEKİ İNŞAATLAR HIZLA DEVAM EDECEK”

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi kurulduğu günden bu tarafa hızla büyümeye devam ettiğini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Mehmet Akif Ersoy Üniversitemiz 11 Yıllık Üniversite olarak Bütçeden yine yatırımlar yapacak ödenekler ayrıldı. Üniversitemizin bütçesi genel toplam 145.356.000 TL olarak belirlendi. Üniversitemizde şantiyelerin çokluğu dikkat çekmekte ve inşaatlar hızla devam etmektedir. Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul edilen 2018 yılı bütçesi içerisinde Üniversitemizin yatırımlarda kullanılmak üzere Hazine Yardımı olarak 114.498.000 TL belirlenmiştir.” Dedi.

“2006 YILINDA KURULAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTEMİZ HIZLA BÜYÜYOR”

Akademik başarılara, öğrenci artışına dikkat çeken Milletvekili Bayram Özçelik “2006 Yılında AK Parti Hükümetimizce Kurulan Üniversitemiz, Yeni Üniversiteler içerisinde hem bilimsel çalışmalarda, hem ulusal ve uluslararası projelerde, hem yatırım ve hem de öğrenci artışında süratle yoluna devam etmektedir. Bu gelişmelerde Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Binali Yıldırım’a şükranlarımızı sunarım. Bakanlarımıza, Maliye Bakanımıza Naci Ağbal’a, Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ’a ve Üniversite Yönetimimize teşekkür ederim. Kamuoyuna sevgi ve saygılarla” dedi.

burdur mehmet akif ersoy üniverstite MAKÜ bayram özçelik BÜTÇE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu