Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti kuruldu

GAZİPAŞA Gazeteciler Cemiyeti olağan kongresi yapılarak kuruldu. Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan kongresi yapıldı. Cemiyetin merkezinde üyelerin katılımıyla gerçekleşen genel kurul, açılış ve başkanlık divanının oluşumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Tek listeyle gidilen kongrede 20 delegenin oyuyla Adem Tekin başkan seçildi. Hüseyin Şengöz ve Tekin Ildız başkan yardımcısı, Hasan Kaya genel sekreter, Selçuk Öztürk ise saymanlık görevine getirildi. Denetim kuruluna Hakan Karateke, Özcan Tekin ile Hilal Önel seçildi. Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Adem Tekin, ″Gazetecilik mesleği gerçekten çok zor. Çalışma şartlarımız da zor. Kısıtlı imkanlarla mesleğimizi icra etmeye çalışıyoruz. Cemiyet yönetimi olarak meslektaşlarımızın her zaman yanında olup haklarının savunucusu olacağız. Öncelikli olarak bazı sektörlerle anlaşma yapıp üyelerimizin indirimli hizmet almalarını sağlayacağız. İlçemizde cemiyet adına aylık dergi çıkarmayı planlıyoruz. Her yıl en az bir kez özel toplantı düzenleyip, ilçemizin en başarılı yöneticilerine, işadamlarına ve projeleriyle öne çıkan seçkin kişilerine ödül vereceğiz. Cemiyet üyeleri olarak her zaman birlikte hareket edip, ilçemizin gelişimine ve değişimine katkı sağlayacağız″ dedi..

Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti kuruldu
Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti kuruldu
Bu içerik 382 kez okundu.

GAZİPAŞA Gazeteciler Cemiyeti olağan kongresi yapılarak kuruldu.

 

Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan kongresi yapıldı. Cemiyetin merkezinde üyelerin katılımıyla gerçekleşen genel kurul, açılış ve başkanlık divanının oluşumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Tek listeyle gidilen kongrede 20 delegenin oyuyla Adem Tekin başkan seçildi. Hüseyin Şengöz ve Tekin Ildız başkan yardımcısı, Hasan Kaya genel sekreter, Selçuk Öztürk ise saymanlık görevine getirildi. Denetim kuruluna Hakan Karateke, Özcan Tekin ile Hilal Önel seçildi.

Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Adem Tekin, ″Gazetecilik mesleği gerçekten çok zor. Çalışma şartlarımız da zor. Kısıtlı imkanlarla mesleğimizi icra etmeye çalışıyoruz. Cemiyet yönetimi olarak meslektaşlarımızın her zaman yanında olup haklarının savunucusu olacağız. Öncelikli olarak bazı sektörlerle anlaşma yapıp üyelerimizin indirimli hizmet almalarını sağlayacağız. İlçemizde cemiyet adına aylık dergi çıkarmayı planlıyoruz. Her yıl en az bir kez özel toplantı düzenleyip, ilçemizin en başarılı yöneticilerine, işadamlarına ve projeleriyle öne çıkan seçkin kişilerine ödül vereceğiz. Cemiyet üyeleri olarak her zaman birlikte hareket edip, ilçemizin gelişimine ve değişimine katkı sağlayacağız″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Gazipaşa Gazeteciler Cemiyeti kuruldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Bedelli askerler yemin etti
Bedelli askerler yemin etti