Devlet hastanesine yeni başhekim

KORKUTELİ Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Eke'nin Antalya'ya atanmasının ardından yerine getirilen üroloji uzmanı Dr. Nihat Ateş, göreve başladı. Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Eke'nin Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'ne atanmasının ardından yerine üroloji uzmanı Dr. Nihat Ateş getirildi. Dr. Ateş'in yardımcılıklarına ise diş hekimi Aydın Yörük ile patoloji uzmanı Dr. Günnur Bilgin, İdari ve Mali İşlet Müdürlüğüne Resul Arıtürk, müdür yardımcılığına Abdullah Ergül, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne Ahmet Yurtseven, yardımcılığına Ayşenur Altınok İnce atandı. Op. Dr. Nihat Ateş, ″Hizmet kalitesini artırmak için ekip arkadaşlarımızla çok çalışacağız. Hastanemizde eksik olan uzman doktorların getirilmesi için çalışma yapacağız. Umarım hastanemize ve ilçemize çok iyi hizmet ederiz. Allah utandırmasın″ diye konuştu..

Devlet hastanesine yeni başhekim
Devlet hastanesine yeni başhekim
Bu içerik 120 kez okundu.

KORKUTELİ Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Eke'nin Antalya'ya atanmasının ardından yerine getirilen üroloji uzmanı Dr. Nihat Ateş, göreve başladı.

 

Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Eke'nin Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'ne atanmasının ardından yerine üroloji uzmanı Dr. Nihat Ateş getirildi. Dr. Ateş'in yardımcılıklarına ise diş hekimi Aydın Yörük ile patoloji uzmanı Dr. Günnur Bilgin, İdari ve Mali İşlet Müdürlüğüne Resul Arıtürk, müdür yardımcılığına Abdullah Ergül, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne Ahmet Yurtseven, yardımcılığına Ayşenur Altınok İnce atandı.

Op. Dr. Nihat Ateş, ″Hizmet kalitesini artırmak için ekip arkadaşlarımızla çok çalışacağız. Hastanemizde eksik olan uzman doktorların getirilmesi için çalışma yapacağız. Umarım hastanemize ve ilçemize çok iyi hizmet ederiz. Allah utandırmasın″ diye konuştu.

 

 


Kaynak: DHA

Devlet hastanesine yeni başhekim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başına darbe alan genç sporcu yaşam mücadelesini kaybetti
Başına darbe alan genç sporcu yaşam mücadelesini kaybetti
Akca Gazete 340. Sayı
Akca Gazete 340. Sayı