Başkan Genç, personelin yeni yılını kutladı

DÖŞEMEALTI Belediye Başkanı Turgay Genç, personelinin yeni yılını kutladı. Belediye Başkanı Turgay Genç, 2017 yılının son mesai gününde belediye birimleri, araç kademe, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü binalarını ziyaret ederek personelin yeni yılını kutladı. Başkan Genç, Döşemealtı Belediyesi olarak 2017 yılında önemli projelere ve yatırımlara imza attıklarını hatırlatarak, yeni yılda da aynı performans ile Döşemealtı'na daha fazla hizmet edeceklerini söyledi. Belediye personeline gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Genç, “2017 yılında hem ilçemiz de hem de Antalya genelinde ilkleri yaptık. Projelerimiz birer birer ödüllendiriliyor. Mesai arkadaşlarımın özverili çalışmaları ile elde ettiğimiz başarıyı 2018 yılında da sürdüreceğiz. Bu vesile ile tüm çalışma arkadaşlarımın, vatandaşlarımızın ve milletimizin yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim″ dedi..

Başkan Genç, personelin yeni yılını kutladı
Başkan Genç, personelin yeni yılını kutladı
Bu içerik 98 kez okundu.

DÖŞEMEALTI Belediye Başkanı Turgay Genç, personelinin yeni yılını kutladı.

 

Belediye Başkanı Turgay Genç, 2017 yılının son mesai gününde belediye birimleri, araç kademe, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü binalarını ziyaret ederek personelin yeni yılını kutladı. Başkan Genç, Döşemealtı Belediyesi olarak 2017 yılında önemli projelere ve yatırımlara imza attıklarını hatırlatarak, yeni yılda da aynı performans ile Döşemealtı'na daha fazla hizmet edeceklerini söyledi.

Belediye personeline gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Genç, “2017 yılında hem ilçemiz de hem de Antalya genelinde ilkleri yaptık. Projelerimiz birer birer ödüllendiriliyor. Mesai arkadaşlarımın özverili çalışmaları ile elde ettiğimiz başarıyı 2018 yılında da sürdüreceğiz. Bu vesile ile tüm çalışma arkadaşlarımın, vatandaşlarımızın ve milletimizin yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Başkan Genç personelin yeni yılını kutladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başına darbe alan genç sporcu yaşam mücadelesini kaybetti
Başına darbe alan genç sporcu yaşam mücadelesini kaybetti
Akca Gazete 340. Sayı
Akca Gazete 340. Sayı