Başkan Ercengiz'in Yeni yıl mesajı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Ercengiz'in Yeni yıl mesajı
Başkan Ercengiz'in Yeni yıl mesajı Akca Gazete
Bu içerik 376 kez okundu.

Başkan Ercengiz’in mesajı şu şekilde:

"Sevinciyle hüznüyle, acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz.

 Mutlu birey mutlu Burdur ilkesiyle yola çıktığımız görev süremizin 4 yılını tamamlarken Burdur’un ihtiyaçları ve halkımızın talepleri doğrultusunda kentimizin gelişimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmek ve mutlu Burdur’u oluşturabilmek için 2017 yılında yoğun bir şekilde çalıştık.

 2017 yılı içerisinde halkımızın beklentilerine cevap vermek için önemli adımlar attık. Burdur Belediyesi olarak sadece asfalt, yol, kaldırım yapan değil aynı zamanda kültürden sanata, spordan eğitime yaşamın tüm renkleriyle yaşanabilir bir kent olmayı da başardık. Hayata geçirdiğimiz projelerle değerli Burdur Halkının yüzünde bıraktığı tebessüm, gözlerindeki umut bizim en büyük mutluluğumuz oldu.

 2018 yılının öncelikle toplumsal huzur ve barışın bozulmadığı, halkımızın daha özgür, daha demokratik, daha adil bir Türkiye’de yaşadığı, aydınlık bir yıl olmasını umut ediyorum. Çocuklarımız ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için el birliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanakları ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır.

 2018 yılının başta ülkemizde ve tüm dünyada barışın egemen olduğu, tüm insanlık için mutluluk ve huzur ortamının yaşandığı bir yıl olmasını diliyor, tüm yurttaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum. Sevgi ve saygılarımla."

burdur belediye ali orkun ercengiz yeni yıl mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Annesini boğazını keserek öldürdü
Annesini boğazını keserek öldürdü
Hava soğudu, grip salgınına dikkat
Hava soğudu, grip salgınına dikkat