Dağıtım şirketi mağdur etti iddiası

BURDUR'da oturan Mehmet Ali Sarı(37), aynı kutudan gaz aldıkları bir abonenin doğalgaz dağıtım şirketiyle mahkemelik olması nedeniyle kendisinin de bağlı olduğu ana borudan doğalgazının kesildiğini ve mağdur edildiğini iddia etti. Bozkurt Mahallesi'nde oturan Mehmet Ali Sarı, doğalgaz dağıtım şirketinin kış günü kendisini mağdur ettiğini iddia etti. Aynı doğalgaz dağıtım kutusundan 4 abonenin gaz aldığını söyleyen Sarı, bir abonenin dağıtım firmasıyla mahkemelik olması nedeniyle kendisinin de gazının kesildiğini öne sürdü. Evinin önünde bir süre önce gaz kaçağı fark ettiğini ve bunu yetkililere bildirdiğini kaydeden Sarı, ″Doğalgaz arıza hattını arayıp ihbarda bulundum. Ekipler gelip arızayı tespit ettiler ve ana borudan gelen gazımı kesip gittiler. Şirketin Isparta'daki merkezine gittim. Orada müdür yardımcısı aynı gaz dağıtım kutusundan gaz alan başka bir abone olan Ö.D. ile mahkemelik olduklarını belirterek benim gazımı açmayacaklarını söyledi. Ben de bunun mazeret olmayacağını, diğer aboneyle olan mahkemelik durumun benim gazımı kesmeme sebep olmadığını söyledim. Fakat hiçbir netice çıkmadı″ dedi. Mehmet Ali Sarı, dağıtım şirketi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu ayrıca Burdur Valiliği ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na şikayet ettiğini aktaran Mehmet Ali Sarı, ″Kuruma borcum yok, yasal olmayan hiçbir şeyim yok. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum″ diye konuştu..

Dağıtım şirketi mağdur etti iddiası
Dağıtım şirketi mağdur etti iddiası
Bu içerik 1175 kez okundu.

BURDUR'da oturan Mehmet Ali Sarı(37), aynı kutudan gaz aldıkları bir abonenin doğalgaz dağıtım şirketiyle mahkemelik olması nedeniyle kendisinin de bağlı olduğu ana borudan doğalgazının kesildiğini ve mağdur edildiğini iddia etti.

 

Bozkurt Mahallesi'nde oturan Mehmet Ali Sarı, doğalgaz dağıtım şirketinin kış günü kendisini mağdur ettiğini iddia etti. Aynı doğalgaz dağıtım kutusundan 4 abonenin gaz aldığını söyleyen Sarı, bir abonenin dağıtım firmasıyla mahkemelik olması nedeniyle kendisinin de gazının kesildiğini öne sürdü.

Evinin önünde bir süre önce gaz kaçağı fark ettiğini ve bunu yetkililere bildirdiğini kaydeden Sarı, ″Doğalgaz arıza hattını arayıp ihbarda bulundum. Ekipler gelip arızayı tespit ettiler ve ana borudan gelen gazımı kesip gittiler. Şirketin Isparta'daki merkezine gittim. Orada müdür yardımcısı aynı gaz dağıtım kutusundan gaz alan başka bir abone olan Ö.D. ile mahkemelik olduklarını belirterek benim gazımı açmayacaklarını söyledi. Ben de bunun mazeret olmayacağını, diğer aboneyle olan mahkemelik durumun benim gazımı kesmeme sebep olmadığını söyledim. Fakat hiçbir netice çıkmadı″ dedi.

Mehmet Ali Sarı, dağıtım şirketi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu ayrıca Burdur Valiliği ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na şikayet ettiğini aktaran Mehmet Ali Sarı, ″Kuruma borcum yok, yasal olmayan hiçbir şeyim yok. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum″ diye konuştu.

 

 


Kaynak: DHA

Dağıtım şirketi mağdur etti iddiası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu