Reklamı Geç
Advert

Bucak Devlet Hastanesine 26 atama

Bucak Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül Ocak ayında Sağlık Bakanlığı yaptığı atamalar ile Bucak Devlet Hastanesine 26 sağlık personeli atandığını belirtti.

Bucak Devlet Hastanesine 26 atama
Bucak Devlet Hastanesine 26 atama Akca Gazete
Bu içerik 1521 kez okundu.

Adem Şengül yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi. “03 Ocak 2018 tarihi itibari ile Sağlık Bakanlığımız tarafından Bucak Devlet Hastanemize başka İllerden tayinle gelecek toplam 26 kişilik kadro verilmiştir. Bu kadrolar ile halen diğer İllerde görev yapmakta olan 1 adet Diş Hekimi, 1 adet Diyetisyen, 2 adet Ebe, 1 adet Fizyoterapist, 8 adet Hemşire, 1 adet Piskolok, 6 adet Sağlık Memuru, 2 adet Sağlık Teknikeri, 2 adet Tabip, 1 adet Acil Tıp Uzmanı Doktor, 1 adet Kardiyoloji Uzmanı Doktor olmak üzere toplam 26 adet personelin tayinen Bucak Devlet Hastanemize ataması yapılacaktır. Tayinen atama işlemleri Şubat ayı içerisinde yapılacaktır.

İlçemize, İlimize hayırlı olsun. Bucak Devlet Hastanemiz güçlenen kadrosu ile çok daha iyi Sağlık hizmetleri verecektir.

Emeği geçen başta Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a , Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Reşat Petek 'e , Sağlık Bakanlığı Bürokratlarımıza, İl Sağlık Müdürümüz Reha Sermet Aygören' e, Sağlık Müdürlüğü personelimize, Bucak Devlet Hastanesi Yöneticileri ve personelimize ve Ak Parti Teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

bucak devlet hastane ak parti adem şengül sağlık atama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor