Hastanede kadro sevinci

TAŞERON işçilerin kadroya alınmasıyla ilgili Kemer Devlet Hastanesi'nde yürütülen çalışmalarla ilgili Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç'in katılımıyla etkinlik düzenlendi. Kemer Devlet Hastanesi'nde görevli taşeronların kadroya geçmesiyle ilgili Başhekim Dr. Yılmaz Çiftçi'nin odasında düzenlenen kutlamaya Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Kemer Ak Parti İlçe Teşkilatı, hastane yönetimi ve işçiler katıldı. Gökcen Özdoğan Enç, 24 Aralık 2017 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 696 sayılı KHK ile alt işveren işçilerinin kamuda istihdamı için yapılan düzenlemenin 2 Ocak'ta yürürlüğe girdiğini söyledi. Enç, ″Taşeron işçisi, Türkiye'nin büyük bir sorunuydu, hükümetimiz, bu problemini çözdü. Bunun gururunu yaşıyoruz″ dedi. Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yılmaz Çiftçi ise yaptığı açıklamada, ″Taşeron işçisi artık kendisini daha güvende hissedecek ve kendilerini devletin bir işçisi olarak hissettiklerinden dolayı kurumuna daha bağlı olacak ve işlerini daha güzel yapacaktır. Bu kapsamda özellikle Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizim kültürümüzde acıların paylaşılarak azalacağını sevinçlerin ise yine paylaştıkça çoğalacağını biliriz. Bu sebeple bu mutlu günümüzü izinle paylaşıyoruz″ dedi..

Hastanede kadro sevinci
Hastanede kadro sevinci
Bu içerik 488 kez okundu.

TAŞERON işçilerin kadroya alınmasıyla ilgili Kemer Devlet Hastanesi'nde yürütülen çalışmalarla ilgili Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç'in katılımıyla etkinlik düzenlendi.

 

Kemer Devlet Hastanesi'nde görevli taşeronların kadroya geçmesiyle ilgili Başhekim Dr. Yılmaz Çiftçi'nin odasında düzenlenen kutlamaya Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Kemer Ak Parti İlçe Teşkilatı, hastane yönetimi ve işçiler katıldı. Gökcen Özdoğan Enç, 24 Aralık 2017 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 696 sayılı KHK ile alt işveren işçilerinin kamuda istihdamı için yapılan düzenlemenin 2 Ocak'ta yürürlüğe girdiğini söyledi. Enç, ″Taşeron işçisi, Türkiye'nin büyük bir sorunuydu, hükümetimiz, bu problemini çözdü. Bunun gururunu yaşıyoruz″ dedi.

Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yılmaz Çiftçi ise yaptığı açıklamada, ″Taşeron işçisi artık kendisini daha güvende hissedecek ve kendilerini devletin bir işçisi olarak hissettiklerinden dolayı kurumuna daha bağlı olacak ve işlerini daha güzel yapacaktır. Bu kapsamda özellikle Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizim kültürümüzde acıların paylaşılarak azalacağını sevinçlerin ise yine paylaştıkça çoğalacağını biliriz. Bu sebeple bu mutlu günümüzü izinle paylaşıyoruz″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Hastanede kadro sevinci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Bedelli askerler yemin etti
Bedelli askerler yemin etti