Advert
Advert

Güzel manken iç mimar olmak istiyor

ANTALYA'da oturan İzmirli manken Nazmiye Kavaklı, üniversiteye hazırlanıyor. Manken Nazmiye Kavaklı, iç mimarlık üzerine eğitim almak istiyor. Eğitimini bu yönde yoğunlaştırmak istediğini söyleyen Kavaklı, mankenlik kariyerine de hız kesmeden devam edecek. Okul ve iş hayatını birlikte ilerletmek istediğini vurgulayan Kavaklı, ″Ailem işimde ve eğitim tercihimde benim arkamda. İç mimar olmak istiyorum. Yaratıcı bir ruhum olduğuna inanıyorum. Tasarlamaya ve düzenlemeye karşı yeteneğim olduğunu düşünüyorum″ dedi. Üniversite hazırlıklarının devam ettiğini öte yandan yoğun bir defile ve katalog çekimi programı olduğunu sözlerine ekleyen Kavaklı, ″Başarmak için çok çalışmak gerektiğinin farkındayım. Günümü ikiye bölüyorum. Bir kısmı iş hayatım bir kısmı da derslerim″ diye konuştu..

Güzel manken iç mimar olmak istiyor
Güzel manken iç mimar olmak istiyor
Bu içerik 2062 kez okundu.
ANTALYA'da oturan İzmirli manken Nazmiye Kavaklı, üniversiteye hazırlanıyor.

Manken Nazmiye Kavaklı, iç mimarlık üzerine eğitim almak istiyor. Eğitimini bu yönde yoğunlaştırmak istediğini söyleyen Kavaklı, mankenlik kariyerine de hız kesmeden devam edecek. Okul ve iş hayatını birlikte ilerletmek istediğini vurgulayan Kavaklı, ″Ailem işimde ve eğitim tercihimde benim arkamda. İç mimar olmak istiyorum. Yaratıcı bir ruhum olduğuna inanıyorum. Tasarlamaya ve düzenlemeye karşı yeteneğim olduğunu düşünüyorum″ dedi.

Üniversite hazırlıklarının devam ettiğini öte yandan yoğun bir defile ve katalog çekimi programı olduğunu sözlerine ekleyen Kavaklı, ″Başarmak için çok çalışmak gerektiğinin farkındayım. Günümü ikiye bölüyorum. Bir kısmı iş hayatım bir kısmı da derslerim″ diye konuştu.


Kaynak: DHA
Güzel manken mimar olmak istiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı