Orman İşletme Müdüründen ziyaret

Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak gazetemizi ziyaret etti.

Orman İşletme Müdüründen ziyaret
Orman İşletme Müdüründen ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 629 kez okundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile gazetemizi ziyaret eden Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak aynı zamanda veda ziyaretinde bulundu.

Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Karabacak “Memuriyet hayatım boyunca Bucak benim için severek çalıştığım bir yer oldu. Bucak iz bırakan bir ilçe olarak hayatım boyu unutmayacağım. Bucak’ın köylüsünden şehirlisine insanları bir başka. Sosyal açıdan olsun, çalışkanlığı ile olsun birlik ve beraberlikte ligi ile olsun  Bucak her zaman gelişmeye uygun bir ilçe. Tüm vasıfları en iyi şekilde değerlendiren Bucak başta ekonomi olma üzere her tür yönü ile her geçen gün büyüyerek hak ettiği yeri hakkı ile alacak” dedi.

Karabacak gazetemiz ziyaretinde ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Gazetemizin imtiyaz sahibi Halim Akca ise gazeteciler günü dolayısı ile anlamlı günde hem ziyaretten hem de veda ziyaretinden dolayı Antalya Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Mehmet Karabacak’a teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.   

bucak orman işletme müdürü mehmet karabacak halim akca akca gazete antalya orman bölge müdürlüğü bucak orman gazetciler günü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı