İyi Parti'den Bucak'ta Medya Kuruluşlarına Ziyaret

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Bucak ilçesinde basın sektöründe faaliyet gösteren kurumları ziyaret ederek, çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

İyi Parti'den Bucak'ta Medya Kuruluşlarına Ziyaret
İyi Parti'den Bucak'ta Medya Kuruluşlarına Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 1163 kez okundu.

İlçede faaliyet gösteren Kanal 15 TV, Hedef Gazetesi, Akca Gazete, Oğuzeli Gazetesi ve NNC Medya'yı ziyaret eden İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Mümin Kuzgun, Bayram Yöntemli ve Hatice Aydın ile birlikte, toplumun gözü, kulağı ve dili olduklarına dikkat çeken gazetecilere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Başkan Sönmez, "İlçelerimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesi, kalkınması için yapılan çalışmaların kamuoyu ile paylaşılması haberdar edilmesi noktasında basınımızın katkısı büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla değerli basın mensubu arkadaşlarımız vatandaşlarımızla aramızda köprü görevi üstlenmekte, zor şartlar altında bu sorumluluğu yerine getirebilmek için fedakârca çalışmaktadırlar. Basın mensubu arkadaşlarımızı, bu kadar önemli bir görevi yerine getirdikleri için kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Ziyaret dolayısıyla basın kuruluşlarında çiçek takdim eden Başkan Sönmez ve beraberindeki heyet, tüm medya çalışanlarına çalışmalarında kolaylıklar dileyerek ziyaretlerden ayrıldı.

bucak akcagazete nnc medya hedef gazetesi kanal 15 iyi parti çalışan gazeteci sefa sönmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı