Bucak Basını Prof. Dr. Hüseyin Dalgar’ı ziyaret etti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) tarafından Aşar Han’da düzenlenen yemek öncesi Bucak basın mensupları geçen ay profesör olan ve MAKÜ Rektör Yardımcılığına atanan Prof. Dr. Hüseyin Dalgar’ı Rektörlük binasında makamında ziyaret etti.

Bucak Basını Prof. Dr.  Hüseyin Dalgar’ı ziyaret etti
Bucak Basını Prof. Dr.  Hüseyin Dalgar’ı ziyaret etti Akca Gazete
Bu içerik 2134 kez okundu.

Yeni profesörlük ünvanı alan ve Rektör Yardımcılığına atanan Prof. Dr. Hüseyin Dalgar’a Kanal 15 Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Dilek ve bazı çalışanları, Hedef Gazetesinden Salih Tutum ve Mehmet Tutum, Akca Gazete’den Halim Akca ve Bucak’ta gazetecilik yapan çalışanlar tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Prof. Dr. Hüseyin Dalgar Bucak’tan gelen ve ziyarette bulunan gazetecilerin kendisini onure ettiğini ve çok memnun kaldığını dile getirdi. Prof. Dr. Dalgar “Kendi memleketim Bucak’tan gelerek beni ziyarette bulunmanız karşısında çok memnun kalarak onure oldum. Basın toplumun her yönü ile kurum ve kuruluşlar arasında en önemli köprü konumunu oluşturup iletişim kanalı ile büyük katkı sağlayan faktördür” dedi. Dalgar ayrıca  gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

       

MAKÜ prof dr hüseyin dalgar bucak basın kanal 15 hedef gazetesi akca gazete çalışan gazeteciler günü burdur ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılbaşı hindileri satışta
Yılbaşı hindileri satışta
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi