Başkan Sönmez'den Esnaf ve Vatandaş Ziyareti

Başkan Sönmez'den Esnaf ve Vatandaş Ziyareti
Başkan Sönmez'den Esnaf ve Vatandaş Ziyareti Akca Gazete
Bu içerik 476 kez okundu.

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez,İlçe Sekreteri Mümin Kuzgun beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çeltikçi ilçesinde Pazartesi günleri kurulan ilçe pazarını ziyaret ederek hem vatandaşlarla hem de esnaflarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla sık sık bir araya gelen ve onların dert ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm önerileri getirmek için çalışmalarını sürdüren İYİ Parti'de, Başkan Sönmez ve ekibi soğuk kış günlerinde mahsülünü satmak için pazarda tezgah açan esnafların yanında olmaya devam ediyor.

Çeltikçi ilçesinde vatandaşlardan yoğun ilgi gören Başkan Sönmez, "Her geçen gün partimize olan ilgi büyüyerek artıyor. Vatandaşlarımız bizimle sohbet ederek desteklerini yineliyorlar. Çünkü vatandaş da esnaf da sanayici de çalışan da ekonomik sıkıntıdan dolayı bıkmış durumda. Pazarda alışveriş yapmak hem esnaf için zor hem vatandaş için. Vatandaş sebze-meyve alamıyor çünkü parası yok, esnaf satamıyor çünkü üretim yok.İnşallah İYİ Parti iktidarında halkımızın refahı,ekonomik gücü ve istikrarı sağlanacaktır" diye konuştu.

Esnaflarla da sohbet eden Başkan Sönmez ve ekibi daha sonra ilçeden ayrıldı.

burdur çeltikçi iyi parti sefa sönmez esnaf
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı