Çağrı Merkezine 70 başvuru yapıldı

Bucak Belediyesinin vatandaşa daha iyi hizmet verebilmek için yeni hizmete giren 7/24 çağrı merkezine 70 başvuru yapıldı.

Çağrı Merkezine 70 başvuru yapıldı
Çağrı Merkezine 70 başvuru yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 957 kez okundu.

Bucak Belediyesinin vatandaşa daha iyi hizmet verebilmek ve sorunları zamanında çözebilmek için yeni kurduğu “Çözüm Masası” çağrı merkezi 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. “Çözüm Masası” Çağrı merkezi 444 15 35 numaralı telefona yaklaşık bir ay içerisinde 70 çağrının yapıldığını söyleyen Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, çağrı merkezine gelen 70 başvurudan 48 tanesinin tamamlandığını, 12 çağrının işlemlerinin devam ettiğini ve 10 çağrının da ilgili birimlere aktarıldığını söyledi.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin “Bucak’ta halkımıza daha kaliteli hizmet edebilmek için kurmuş olduğumuz “Çözüm Masası” 444 15 35 numaralı telefon ile 7/24 çağrı merkezimize vatandaşlarımız belediye ilgili tüm sorunlarını iletebilmek için kurduk. Belediyemizde mesai bittikten sonra da olsa 24 saat açık bir belediye istiyoruz. Vatandaşımıza sadece kapımızı değil, 24 saat kulağımızı da açıyoruz. Yaklaşık bir aylık zaman içerisinde 70 başvuru yapılmış bunlardan 48 tanesi çözüme kavuşturulmuş, 12 başvurunun işlemi devam ederken 10 başvuru ise ilgili birimlere sevk edilmiştir” dedi.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin vatandaşlarımızın sorun, istek ve taleplerini 24 saat Çözüm Masasına iletmeleri halinde yapılan başvurular titizlikle inceleneceğini belirtti.   

bucak belediye çözüm masası çağrı merkezi kaymakam yalçın sezgin 7/24
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Minibüs traktörle çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı
Minibüs traktörle çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı
Arkadaşlarıyla tura çıkan motosikletli kazada öldü
Arkadaşlarıyla tura çıkan motosikletli kazada öldü