Öğrencilere trafik eğitimi

ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde öğrencilere trafik eğitim verildi. Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı kapsamında başlatılan Çocuklar İçin Trafik Eğitimi Projesi'nin Korkuteli'deki eğitim çalışmaları devam ediyor. Korkuteli Bölge Trafik İstasyon Amirliği ekipleri, Kızılcadağ İlkokulu, Dereköy İlkokulu, Sülekler İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokullarında öğrencilere eğitim verdi. Eğitimde, trafik işaret ve levhaları, emniyet kemeri ve çocuk koruma sistemleri, yaya geçidi, üst ve alt geçit kullanımı, güvenli bisiklet kullanımı, yaya güvenliği, görünürlük, araçta güvenli yolculuk, yolun karşısına geçme, güvenli oyun alanları konularını içeren bilgiler verildi..

Öğrencilere trafik eğitimi
Öğrencilere trafik eğitimi
Bu içerik 1021 kez okundu.

ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde öğrencilere trafik eğitim verildi.

 

Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı kapsamında başlatılan Çocuklar İçin Trafik Eğitimi Projesi'nin Korkuteli'deki eğitim çalışmaları devam ediyor. Korkuteli Bölge Trafik İstasyon Amirliği ekipleri, Kızılcadağ İlkokulu, Dereköy İlkokulu, Sülekler İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokullarında öğrencilere eğitim verdi.

Eğitimde, trafik işaret ve levhaları, emniyet kemeri ve çocuk koruma sistemleri, yaya geçidi, üst ve alt geçit kullanımı, güvenli bisiklet kullanımı, yaya güvenliği, görünürlük, araçta güvenli yolculuk, yolun karşısına geçme, güvenli oyun alanları konularını içeren bilgiler verildi.

 

 


Kaynak: DHA

Öğrencilere trafik eğitimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü