Reklamı Geç
Advert

Orman Müdürü Karabacak Basın ile vedalaştı

Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak Bucak’ta faaliyet gösteren gazeteciler ile akşam yemeği yiyip vedalaştı.

Orman Müdürü Karabacak Basın ile vedalaştı
Orman Müdürü Karabacak Basın ile vedalaştı Akca Gazete
Bu içerik 1174 kez okundu.
Advert

Çamlaraltı Restorana gazetecileri davet eden Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak basın mensupları ile akşam yemeği yedi. Yemeğe Bucak Orman İşletme Müdürlüğünde çalışan bölge şefleri de katıldı.

Yemek sonrası gazeteciler ile sohbet eden Karabacak “2012 yılında Bucak’ta göreve başladım yaklaşık 2 yıl müdür yardımcılığı görevinden sonra 5 yılda Bucak Orman İşletme Müdürlüğünü yaptım. Bu görev sürecinde köydeki köylülerimize, şehirdeki insanlarımıza, orman işçisi olarak çalışan işçimize, basınımıza, orman işletme müdürlüğü ile ilişkisi olan her kesime, kısacası orman işletme müdürlüğü kapsamında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Mehmet Karabacak konuşmasının sonunda herkesten helallik aldı.

Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak, Bucak’ta çalışma sürecinde ve yaptığı müdürlük döneminde köylüsünden kentlisine herkesin gönlünü almasını bilmiş ve başarılı çalışmalara imza atmıştır. Bizde Akca Gazete olarak Mehmet Karabacak’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bucak   

 

bucak orman müdür mehmet karabacak antalya bölge atama yemek gazeteci basın
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı