Uçak kazası şehitler için mevlid okutuldu

ISPARTA'nın Yalvaç ilçesinde düşen Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na ait uçakta şehit düşen 3 askeri personel için Ak Parti Yalvaç Gençlik Kolları tarafından mevlid okutuldu. Devlethan Camiinde cuma namazı öncesi okutulan mevlide çok sayıda vatandaş katıldı. Namaz sonrası ise irmik helvası dağıtıldı. Ak Parti Yalvaç Gençlik Kolları Başkanı Kadir Elbengili yaptığı açıklamada, ″Milletçe hepimizi derinden üzen uçak kazasında hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Bu üzücü hadisenin ilçemiz sınırlarında yaşanmış olması üzüntümüzü bir kat daha artırdı. Kazada şehit olan kahraman askerlerimiz ve tüm şehitlerimiz için mevlidi şerif okuttuk ve ardından helva ikramında bulunduk. Rabbim bu millete başka acı vermesin″ dedi..

Uçak kazası şehitler için mevlid okutuldu
Uçak kazası şehitler için mevlid okutuldu
Bu içerik 432 kez okundu.

ISPARTA'nın Yalvaç ilçesinde düşen Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na ait uçakta şehit düşen 3 askeri personel için Ak Parti Yalvaç Gençlik Kolları tarafından mevlid okutuldu.

 

Devlethan Camiinde cuma namazı öncesi okutulan mevlide çok sayıda vatandaş katıldı. Namaz sonrası ise irmik helvası dağıtıldı. Ak Parti Yalvaç Gençlik Kolları Başkanı Kadir Elbengili yaptığı açıklamada, ″Milletçe hepimizi derinden üzen uçak kazasında hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Bu üzücü hadisenin ilçemiz sınırlarında yaşanmış olması üzüntümüzü bir kat daha artırdı. Kazada şehit olan kahraman askerlerimiz ve tüm şehitlerimiz için mevlidi şerif okuttuk ve ardından helva ikramında bulunduk. Rabbim bu millete başka acı vermesin″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Uçak kazası şehitler için mevlid okutuldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü