Reklamı Geç
Advert

BEKAP Kapsamında sinema günleri başladı

Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesi (BEKAP) kapsamında sinema günleri başladı.

BEKAP Kapsamında sinema günleri başladı
BEKAP Kapsamında sinema günleri başladı Akca Gazete
Bu içerik 1707 kez okundu.
Advert

Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesi (BEKAP) kapsamında sinema günleri başladı.

Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesi (BEKAP) kapsamında okulların yarı yıl tatile girmesi ile sinema günleri başladı. Bucak Müftülük Konferans salonunda başlayan günde üç seans gösterime sunulacak filmeler öğrenci, veli ve tüm halka ücretsiz olarak gösterime sunulacak. Sinema öncesi ve aralarında isteyenlere patlamış mısır su ücretsiz olarak ikram edecek.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin ilçemizde başlatmış olduğumuz ve nisan ayı sonlarına kadar sürecek olan Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesi (BEKAP) kapsamında hedeflerinin her kesime ulaşmak olduğunu belirtti. Kaymakam Sezgin “Zaten ilimiz ve ilçemiz genelinde eğitimde çok başarılı bir başarı oranımız bulunmakta. Bu başarıyı elde tutup üzerine katlayarak arttırmak.  BEKAP ile çocuklarımızı ders kitapları sınırlarına çıkararak, okuma alışkanlığını arttırabilmek için hem eğitimlerine ve derslerine katkı sağlamak, hem de faydalı kitapları okutabilmektir. Çocuklarımızın yarı yıl tatillerini iyi geçirebilmeleri, ders ve kitap okuma dışarısında eğlenceye de ihtiyacı olacaklarından BEKAP ile Kültür ve Turizm Bakanlığının önerdiği çok sayıda sinema filmlerine de günde üç seans olmak üzere gösterime sunulacaktır” dedi.

BEKAP kapsamında veli ve öğrencilerden oluşan sinema severler  bu gün ilk sinema filim gösteriminde Müftülük Konferans salonunu doldurarak izlediler.  

bucak BEKAP sinema film öğrğnci kitap kaymakam yalçın sezgin ders müftülük
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı