Türk İşadamlarından Katar Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Katar Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) işbirliğiyle, Gümrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ‘nin katılımıyla 15-17 Ocak 2018 tarihlerinde Katar'a Düzenlenen ziyarete Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'da katıldı

Türk İşadamlarından Katar Ziyareti
Türk İşadamlarından Katar Ziyareti Akca Gazete
Bu içerik 593 kez okundu.

Program kapsamında, Türk-Katar İş Forumu gerçekleştirildi. Altyapı, elektrikli cihazlar, sanayi plastik ürünleri, mermer,gıda ve tarım, lojistik, inşaat, bilgi teknolojileri (güvenlik sistemleri), makine ve teçhizat, cam ve züccaciye, tarım makineleri, bebek - yetişkin bezi, enerji hizmetleri, ilaç ve tıbbi cihazlar başta olmak üzere çeşitli sektörlerde Türk ve Katar firmaları arasında iş görüşmeleri yapıldı.

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu yaptığı açıklamada Bucak'lı iş adamlarının iki ülke arasında özellikle mermer ve sanayi alanında ortaklığı geliştirmeyi hedeflediğini belirtti.

Bucak'ın hızla gelişen bir ilçe olduğunu ve ticaret konusunda Türkiye'de önemli yer aldığını kaydeden Başkan Meçikoğlu , mermer sektöründe de ülke çapında üne sahip olduklarını dile getirdi.

türkiye odalar borsalar katar işadamı burdur bucak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü