Demokrasi Nöbetine Eşeği ile katılan Emine nine hastanede tedavi altında

Burdur’un Karamanlı ilçesinde FETÖ 15 Temmuz darbe girişiminde “Demokrasi Nöbetinde” eşeğiyle katılan 91 yaşındaki Emine Özcan rahatsızlığı sonucu Bucak Özel Lider Hastanesinde tedavi altına alındı.

Demokrasi Nöbetine Eşeği ile katılan Emine nine hastanede tedavi altında
Demokrasi Nöbetine Eşeği ile katılan Emine nine hastanede tedavi altında Akca Gazete
Bu içerik 951 kez okundu.

15 Temmuz darbe girişiminde Burdur’un Karamanlı ilçesinde darbe girişiminin ardından Cumhuriyet Meydanında başlatılan “demokrasi nöbetinde” Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın çağrısı üzerine harekete geçen 91 yaşındaki Emine Özcan Cami Mahallesindeki evinden ayaklarındaki rahatsızlıktan dolayı yürüyemediği için eşeğe binerek Cumhuriyet Meydanındaki demokrasi nöbetine katılmıştı.

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu Emine ninenin rahatsızlığını öğrenmesi üzerine teşhis ve tedavisinin yapılabilmesi için Bucak Özel Lider Hastanesine bildiresi üzerine, hastane 90 yaşında “demokrasi nöbetini” tutan Emine Özcan’ı evinden alarak Özel Lider Hastanesine getirdi. Dahiliye servisinde tedavi altına alınan Emine ninenin Senkop (bayılma nöbetleri) tanısı konuldu. Dahiliye servisinde Emine nineyi tedavi altına alan  Uz. Dr. İbrahim Aydın “Emine nine geldiği gün çok halsiz durumda idi. İlerleyen yaşından dolayı Senkop hastalığı yüzünden çok sık olarak bayılma nöbetleri geçiriyordu. Uyguladığımız tedaviler ve ilaçların etkisi ile toparladı ve sağlığına kavuştu. En kısa zamanda taburcu edeceğiz” dedi.

Bucak Özel Lider Hastanesi 90 yaşında “demokrasi nöbeti tutan Emine Özcan’dan ilaçlar dahil olmak üzere hiçbir tedavi ücreti alınmayacağını belirtti.

Söz Konusu Vatansa sürünerekten giderim

15 Temmuz FETÖ darbe girişiminden sonra Karamanlı Cumhuriyet meydanına “demokrasi nebetine” ayakları tutmadığı için eşeğine binerek giden 91 yaşındaki Emine Özcan, bu gün aynı durum olsa yine giderim dedi. 91 yaşındaki Emine Özcan “Allah bir daha böyle darbeleri göstermesin, fakat aynı böyle bir durum yaşansa içten dıştan hiç fark etmez vatanımız için ayaklarım tutmasa da eşeğe biner yine giderim. Eşeğim olmazsa da sürünerek yine gederim” dedi. 

15 temmuz feto demokrasi nöbeti. emine nine eşek karamanlı burdur bucak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu