Advert
Advert

Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor

AKDENİZ Bulvarı'nın Antalyaspor Kavşağı ile Atatürk Bulvarı kesişimi (Liman-Serbest Bölge Kavşağı) arasında kalan kısmı, 'Konyaaltı Sahili Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenlemesi' çalışmaları kapsamında 29 Ocak Pazartesi günü trafiğe kapatılacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından Konyaaltı Sahili'nde uygulanan dünya çapındaki projenin çalışmaları devam ediyor. Proje kapsamında etaplar halinde kapatılan Akdeniz Bulvarı 29 Ocak Pazartesi günü çalışma alanının tamamını kapsayacak şekilde trafiğe kapatılacak. Çalışmalar süresince alternatif güzergâh olarak Atatürk Bulvarı ve Belediye Caddesi kullanılacak. Antalyaspor Kavşağı'ndan Belediye Caddesi'ne geçişler için Minicity ve Akvaryum önünden bir bağlantı yolu oluşturulacak. Antalyaspor Kavşağı ve Minicity arasında kalan ticari işletmeler için çalışma alanı dışında orta refüjden 'U' dönüşü için imkân verilecek. Trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından uygulama aşamalarında vatandaşların yönlendirme levhalarını dikkate almaları istendi..

Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor
Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor
Bu içerik 517 kez okundu.

AKDENİZ Bulvarı'nın Antalyaspor Kavşağı ile Atatürk Bulvarı kesişimi (Liman-Serbest Bölge Kavşağı) arasında kalan kısmı, 'Konyaaltı Sahili Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenlemesi' çalışmaları kapsamında 29 Ocak Pazartesi günü trafiğe kapatılacak.

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından Konyaaltı Sahili'nde uygulanan dünya çapındaki projenin çalışmaları devam ediyor. Proje kapsamında etaplar halinde kapatılan Akdeniz Bulvarı 29 Ocak Pazartesi günü çalışma alanının tamamını kapsayacak şekilde trafiğe kapatılacak. Çalışmalar süresince alternatif güzergâh olarak Atatürk Bulvarı ve Belediye Caddesi kullanılacak. Antalyaspor Kavşağı'ndan Belediye Caddesi'ne geçişler için Minicity ve Akvaryum önünden bir bağlantı yolu oluşturulacak. Antalyaspor Kavşağı ve Minicity arasında kalan ticari işletmeler için çalışma alanı dışında orta refüjden 'U' dönüşü için imkân verilecek.

Trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından uygulama aşamalarında vatandaşların yönlendirme levhalarını dikkate almaları istendi.

 

 


Kaynak: DHA

Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı