Reklamı Geç
Advert

Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu

KEPEZ Belediyesi, 2017 yılında 10 bin öğrenciyi sinemayla buluşturdu. Başkan Hakan Tütüncü'nün göreve geldiğinde bir tek kültür salonu olmayan Kepez, şimdi binlerce öğrenciyi ağırlıyor. Kepez Belediyesi sosyal belediyeciliğin bir yansıması olan çocuk etkinlikleri kapsamında 2017 yılında 10 bin öğrenciyi sinemayla buluşturdu. Kepez'de eğitim veren okulların öğrencileri için düzenlenen 'Sinema Gösterimi' kapsamında birçoğu ilk kez sinema ile tanışan 52 okuldan 7 bin öğrenci, Kepez Çocuk Film Festivali etkinliği ile de 3 bin öğrenci film izleme keyfi yaşadı. Çocukları sinema ile buluşturan etkinlikler Erdem Bayazıt Kültür Merkezi ve Sinemasal Park Kepez'de gerçekleştirildi. FİLM FESTİVALİ 3 BİN ÇOCUK AĞIRLADI Eğitim öğretim dönemi boyunca devam eden sinema etkinliklerinin yanı sıra 'Kepez Çocuk Filmleri Festivali' de yine Kepezli çocukları beyaz perde ile buluşturdu. Festival kapsamında yaklaşık 3 bin çocuk sinema salonlarını doldurarak bu eğlenceli festivale dahil oldu. Başkan Hakan Tütüncü'nün göreve geldiğinde bir tek kültür salonu olmayan Kepez, yılda 10 bin öğrencinin konforlu salonlarda ücretsiz film izlediği kültür kenti haline geldi..

Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu
Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu
Bu içerik 449 kez okundu.
Advert

KEPEZ Belediyesi, 2017 yılında 10 bin öğrenciyi sinemayla buluşturdu. Başkan Hakan Tütüncü'nün göreve geldiğinde bir tek kültür salonu olmayan Kepez, şimdi binlerce öğrenciyi ağırlıyor.

 

Kepez Belediyesi sosyal belediyeciliğin bir yansıması olan çocuk etkinlikleri kapsamında 2017 yılında 10 bin öğrenciyi sinemayla buluşturdu. Kepez'de eğitim veren okulların öğrencileri için düzenlenen 'Sinema Gösterimi' kapsamında birçoğu ilk kez sinema ile tanışan 52 okuldan 7 bin öğrenci, Kepez Çocuk Film Festivali etkinliği ile de 3 bin öğrenci film izleme keyfi yaşadı. Çocukları sinema ile buluşturan etkinlikler Erdem Bayazıt Kültür Merkezi ve Sinemasal Park Kepez'de gerçekleştirildi.

FİLM FESTİVALİ 3 BİN ÇOCUK AĞIRLADI

Eğitim öğretim dönemi boyunca devam eden sinema etkinliklerinin yanı sıra 'Kepez Çocuk Filmleri Festivali' de yine Kepezli çocukları beyaz perde ile buluşturdu. Festival kapsamında yaklaşık 3 bin çocuk sinema salonlarını doldurarak bu eğlenceli festivale dahil oldu. Başkan Hakan Tütüncü'nün göreve geldiğinde bir tek kültür salonu olmayan Kepez, yılda 10 bin öğrencinin konforlu salonlarda ücretsiz film izlediği kültür kenti haline geldi.

 

 


Kaynak: DHA

Kepez 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı