Reklamı Geç
Advert

Doğa dostu bekçinin tavuklarını çaldılar

ANTALYA'nın Demre ilçesinde yetiştirdiği hayvanları doğaya salmasıyla tanınan bekçi Mehmet Çavuş'un beslediği 60 tavuğu çalındı. Duruma isyan eden Mehmet Çavuş, ″Şaşkınım ve üzgünüm″ dedi. Mehmet Çavuş, Demre'deki Kumdağı mevkiindeki bekçilik yaptığı sitenin yanındaki boş arazide, tavuk, sülün, keklik, tavus kuşu ve güvercin gibi hayvanlar yetiştiriyor. Yetiştirdiği hayvanların tamamını doğaya salan ve bu nedenle de çevresinde doğa dostu olarak adlandırılan Mehmet Çavuş'un kümeste beslediği 60 tavuğu çalındı. Mehmet Çavuş, ″2 gün önce saat 07.00'de uyandım. Kümeslerdeki kuşlarımı, tavuklarımı yemledim. Ardından Demre merkezine, sitede oturan iki ailenin ihtiyaçlarını almaya gittim. Döndüğümde tavukların bulunduğu iki kümesin açıldığını, yaklaşık 60 tavuğumun olmadığını gördüm. Yaklaşık 1.5 saat içinde tavuklarımı çalmışlar. Çuvallara doldurup, götürmüşler. Site ve çevresi sakin olunca kimse de görmemiş. Güpegündüz yapılan bu hırsızlık karşısında şaşkınım ve üzgünüm″ dedi..

Doğa dostu bekçinin tavuklarını çaldılar
Doğa dostu bekçinin tavuklarını çaldılar
Bu içerik 367 kez okundu.
Advert

ANTALYA'nın Demre ilçesinde yetiştirdiği hayvanları doğaya salmasıyla tanınan bekçi Mehmet Çavuş'un beslediği 60 tavuğu çalındı. Duruma isyan eden Mehmet Çavuş, ″Şaşkınım ve üzgünüm″ dedi.

 

Mehmet Çavuş, Demre'deki Kumdağı mevkiindeki bekçilik yaptığı sitenin yanındaki boş arazide, tavuk, sülün, keklik, tavus kuşu ve güvercin gibi hayvanlar yetiştiriyor. Yetiştirdiği hayvanların tamamını doğaya salan ve bu nedenle de çevresinde doğa dostu olarak adlandırılan Mehmet Çavuş'un kümeste beslediği 60 tavuğu çalındı.

Mehmet Çavuş, ″2 gün önce saat 07.00'de uyandım. Kümeslerdeki kuşlarımı, tavuklarımı yemledim. Ardından Demre merkezine, sitede oturan iki ailenin ihtiyaçlarını almaya gittim. Döndüğümde tavukların bulunduğu iki kümesin açıldığını, yaklaşık 60 tavuğumun olmadığını gördüm. Yaklaşık 1.5 saat içinde tavuklarımı çalmışlar. Çuvallara doldurup, götürmüşler. Site ve çevresi sakin olunca kimse de görmemiş. Güpegündüz yapılan bu hırsızlık karşısında şaşkınım ve üzgünüm″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Doğa dostu bekçinin tavuklarını çaldılar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı