Özçelik; Emrah’ımıza Acil Şifalar Dileriz

Özçelik; Emrah’ımıza Acil Şifalar Dileriz
Özçelik; Emrah’ımıza Acil Şifalar Dileriz Akca Gazete
Bu içerik 730 kez okundu.

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik TSK’nın Afrin harekatında yaralanan Gazimiz Emrah Bulut’a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Gazimizin Yaralandığını İlk haber aldıkları zaman Hatay Milletvekili ile görüşerek, Kardeşlerinin evini ziyaret ettiklerini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Emrah Bulut kardeşimizin yaralandığı haberini aldığımız ilk saatlerde HATAY’ da bulunan HATAY Milletvekilimiz Fevzi ŞANVERDİ ile temasa geçerek durumu hakkında ilgilenmesini sağladık ve bilgi aldık. Burdur’daki kardeşlerinin evine geçerek kardeşlerinin yanında hastanedeki doktorları ile görüşerek bilgi aldık. Emrah Bulut’un kardeşleri annelerinin sağlık durumu sebebiyle olaydan haberi olmaması konusundaki talepleri üzerine bu durum basınla paylaşılmamıştı.” Dedi.

“GAZİMİZİN HERAN YANINDA OLMAYA ÇALIŞTIK”

“Gazimize yaralandığından bu tarafa Hatay’da hastanede iken, Ankara’ya Gataya getirilişinde ve GATA’ da itina ile takip ettik. Bizler GATA’da ziyaretlerinde bulunduk. 05 Şubat Pazartesi günü de Emrah Bulut’u Gazi Meclisimizde misafir ettik. Gazimizi GATA’da  tedavi görürken Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya ziyaretlerinde bulundular. Emrah Bulut’a geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Emrah Bulut kardeşimiz Burdur’da dün akşam saatlerinde annesine, kardeşlerine, sevenlerine  kavuştu. Afrinde “Zeytin Dalı” Operasyondaki ve Tüm Ülkemizdeki Askerlerimizi, Polislerimizi Rabbimiz Korusun. Emrah Kardeşimize Acil şifalar diler, ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletirim.” Dedi.

burdur ak parti bayram özçelik gazi emra balut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı