Seyyar simitçilere araba

AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı ilçesinde belediye tarafından temin edilen simit arabaları seyyar simitçilere verildi. Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından temin edilen yeni simit arabaları, Belediye Başkanı Mustafa Çöl'ün katılımıyla seyyar simitçilere teslim edildi. Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından denetlemesi yapılacak olan simit arabalarıyla vatandaşa daha nezih, temiz ve hijyenik şartlarda hizmet verilmesi amaçlanıyor. Simit arabalarını teslim alan seyyar simitçiler Belediye Başkanı Mustafa Çöl'e teşekkür etti. Seyyar simitçilerden ilk simitlerini ise zabıta çalışanları satın aldı..

Seyyar simitçilere araba
Seyyar simitçilere araba
Bu içerik 724 kez okundu.

AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı ilçesinde belediye tarafından temin edilen simit arabaları seyyar simitçilere verildi.
Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından temin edilen yeni simit arabaları, Belediye Başkanı Mustafa Çöl'ün katılımıyla seyyar simitçilere teslim edildi. Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından denetlemesi yapılacak olan simit arabalarıyla vatandaşa daha nezih, temiz ve hijyenik şartlarda hizmet verilmesi amaçlanıyor.
Simit arabalarını teslim alan seyyar simitçiler Belediye Başkanı Mustafa Çöl'e teşekkür etti. Seyyar simitçilerden ilk simitlerini ise zabıta çalışanları satın aldı.

 

 

 


Kaynak: DHA

Seyyar simitçilere araba
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı