Orman personelinden eski müdürlerine veda yemeği

Bucak Orman İşletme Müdürlüğünden Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Mehmet Karabacak’a mesai arkadaşları veda yemeği düzenledi.

Orman personelinden eski müdürlerine veda yemeği
Orman personelinden eski müdürlerine veda yemeği Akca Gazete
Bu içerik 982 kez okundu.

Çamlar altı restoranda düzenlenen veda yemeğine Isparta Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Bölge Müdür Yardımcıları Nuri Maraş, Saim Mere, Ramazan Kartal, Isparta Orman Bölge Müdürlüğünde çalışan tüm şube müdürleri ve orman işletme müdürleri ve Bucak’ta çalışan tüm orman teşkilatı katıldı.

Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Mehmet Karabacak “Bucak’ta çalıştığım yaklaşık sekiz yılı bir çırpıda anlatmak çok zor. Eğer ben bu gün başarılı olabildiysem, tüm orman işletme personelinin bana verdiği destek ile başarılı olmuşumdur. Bu başarıda herkesin büyük katkısı vardır” dedi. Karabacak yaptığı konuşmanın arkasından duygulu anlar yaşayarak gözyaşlarını tutamadı.

Isparta Orman Bölge Müdürü Kenan Akudman ise yaptığı konuşmada “Bucak Orman İşletme Müdürlüğü Genel Müdürlüğümüz ve Bölge Müdürlüğümüz açısından  çok müstesna bir yerdir. Mehmet beyi bölge müdürlüğümüz bünyesinde kayıp olarak görsekte, kurumumuz açısın da da büyük bir kazanç olarak görüyoruz. Umarım Bucak’ta yaptığı başarılı çalışmaları Antalya’ da da sürdürür” dedi.

Yapılan konuşmaların arkasından Isparta Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman ve Memur Sendikası Konfederasyonu Taç Birsen Burdur İl Başkanı tarafından birer plaket verildi.   

bucak orman müdür ısparta orman bölge müdürlüğü yemek veda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı