Reklamı Geç
Advert

Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne Ramazan Kolsuz atandı

Yaklaşık sekiz yıldır Bucak Orman İşletme Müdürlüğünü yürüten Mehmet Karabacak’ın Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanması ile yerine Ramazan Kolsuz atandı.

Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne Ramazan Kolsuz atandı
Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne Ramazan Kolsuz atandı Akca Gazete
Bu içerik 666 kez okundu.
Advert

Isparta Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Şube Müdürlüğü Şube Müdürü olarak çalışan Ramazan Kolsuz’un atandığını söyledi. Bölge Müdürü Akduman “Bucak Orman İşletme Müdürlüğümüz Genel Müdürlüğümüzün ve bölge müdürlüğümüzün sayılır orman işletme müdürlüklerinden birisidir. Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Mehmet Karabacak, Bucak Orman İşletme Müdürlüğümüzü kurumsal yapı itibarı ile çok önemli noktalara taşıdı. Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne daha önce işletme müdür yardımcılığı da yapan Ramazan Kolsuz atanmıştır” dedi.

Bucak Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Ramazan Kolsuz 2006 yılında Isparta Orman Bölge Müdürlüğü bünyesine atanırken çeşitli bölgelerde işletme şefliği yaparken en son 2012, 2015 tarihleri arasında Bucak Orman İşletme Müdür Yardımcılığı yapmıştı. Kolsuz son olarak Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü olarak çalışıyordu.

Bucak Orman İşletme Müdürü olarak atanan Ramazan Kolsuz’a daha önce Bucak Orman İşletme Müdür yardımcılığını vekaleten sürdüren Emin Demir ise asaleten Bucak Orman İşletme Müdür Yardımcılığına atandı. 

bucak ramazan kolsuz orman işletme ısparta orman bölge müdürü kenan akduman
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı