Aşk çikolataları vitrinde

ANTALYA'da 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel hazırlanan hediyelik çikolata, pasta ve oyuncaklar vitrinleri süslemeye başladı. 'Sevginizi anlatmanın en tatlı yolu' sloganı ile 14 Şubat'a özel stant hazırlayan Özlem Pastanesi, aşk pastaları ve kalpli çikolatalardan oluşan vitrin hazırladı. Kalpli çikolataların, şekerlerin ve drajelerin yanı sıra kalp şeklindeki oyuncaklar ve ayıcıklar da satışa çıktı. Özlem Pastanesi sahibi Bora Okumuşoğlu, “Çiftlerin yüzünde tatlı bir gülümse bırakmak istiyoruz. Aşkı anlatmanın tatlı kapısını aralıyoruz″ dedi. Special özel pastaların 35 TL ile 75 TL arasında satıldığını belirten Okumuşoğlu, “İstenilen şekli ve fotoğrafı pastaların üzerine baskı şeklinde yapabiliyoruz. Kalp kutulu çikolatalarımızın kilo fiyatı 37 TL ile 169 TL arasında. Aynı zamanda gül ve çikolata buketi 25 TL'den satılıyor. Kalpli ayıcıklı şekerler ise 15 TL″ dedi.  .

Aşk çikolataları vitrinde
Aşk çikolataları vitrinde
Bu içerik 249 kez okundu.

ANTALYA'da 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel hazırlanan hediyelik çikolata, pasta ve oyuncaklar vitrinleri süslemeye başladı.
'Sevginizi anlatmanın en tatlı yolu' sloganı ile 14 Şubat'a özel stant hazırlayan Özlem Pastanesi, aşk pastaları ve kalpli çikolatalardan oluşan vitrin hazırladı. Kalpli çikolataların, şekerlerin ve drajelerin yanı sıra kalp şeklindeki oyuncaklar ve ayıcıklar da satışa çıktı. Özlem Pastanesi sahibi Bora Okumuşoğlu, “Çiftlerin yüzünde tatlı bir gülümse bırakmak istiyoruz. Aşkı anlatmanın tatlı kapısını aralıyoruz″ dedi.
Special özel pastaların 35 TL ile 75 TL arasında satıldığını belirten Okumuşoğlu, “İstenilen şekli ve fotoğrafı pastaların üzerine baskı şeklinde yapabiliyoruz. Kalp kutulu çikolatalarımızın kilo fiyatı 37 TL ile 169 TL arasında. Aynı zamanda gül ve çikolata buketi 25 TL'den satılıyor. Kalpli ayıcıklı şekerler ise 15 TL″ dedi.

 


 

 


Kaynak: DHA

Aşk çikolataları vitrinde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi