Başarılı öğrencilere umre

AFYONKARAHİSAR'da, Sandıklı İmam Hatipliler Derneği (SANİMDER) tarafından İmam Hatip Lisesi'ni birincilikle tamamlayarak hafızlık yarışmasında dereceye giren 5 öğrenci umreye gönderildi. SANİMDER, İmam Hatip Lisesi'nden birincilikle mezun olan ve Türkiye İmam Hatip Liseleri arasında yapılan hafızlık yarışmasında dereceye giren 5 ilahiyat öğrencisini umreye gönderdi. Öğrenciler, Şaloğlu Cami önünde düzenlenen programla umreye uğurlandı. SANİMDER Başkanı Ramazan Ayyıldız, ″Öğrenciler, umre vazifenizi imam hatiplilik şuuruyla huzur içinde yapın. Kimseyi incitmemeye, kalp kırmamaya özen gösterin. Sevgili Peygamberimize bizden selam götürün. Sizleri mübarek beldelere umreye uğurlayan ilçemizin hayırseverlerini ve bizleri unutmayın. Şu anda Afrin'de devletimizin bekası için çarpışan kahraman ordumuzun muzaffer olması için Kâbe'de, Ravza'da ve mübarek mekânlarda dualar edin. Huzur içinde salimen gidin ve umre ziyaretinizi tamamladıktan sonra da salimen dönün inşallah″ dedi..

Başarılı öğrencilere umre
Başarılı öğrencilere umre
Bu içerik 749 kez okundu.

AFYONKARAHİSAR'da, Sandıklı İmam Hatipliler Derneği (SANİMDER) tarafından İmam Hatip Lisesi'ni birincilikle tamamlayarak hafızlık yarışmasında dereceye giren 5 öğrenci umreye gönderildi.
SANİMDER, İmam Hatip Lisesi'nden birincilikle mezun olan ve Türkiye İmam Hatip Liseleri arasında yapılan hafızlık yarışmasında dereceye giren 5 ilahiyat öğrencisini umreye gönderdi. Öğrenciler, Şaloğlu Cami önünde düzenlenen programla umreye uğurlandı.
SANİMDER Başkanı Ramazan Ayyıldız, ″Öğrenciler, umre vazifenizi imam hatiplilik şuuruyla huzur içinde yapın. Kimseyi incitmemeye, kalp kırmamaya özen gösterin. Sevgili Peygamberimize bizden selam götürün. Sizleri mübarek beldelere umreye uğurlayan ilçemizin hayırseverlerini ve bizleri unutmayın. Şu anda Afrin'de devletimizin bekası için çarpışan kahraman ordumuzun muzaffer olması için Kâbe'de, Ravza'da ve mübarek mekânlarda dualar edin. Huzur içinde salimen gidin ve umre ziyaretinizi tamamladıktan sonra da salimen dönün inşallah″ dedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Başarılı öğrencilere umre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu