Advert
Advert

Öğrencilerden Mehmetçik için sergi

ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde ortaokul öğrencileri Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe destek olmak amacıyla fotoğraf sergisi düzenledi. Cumhuriyet Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu tarafından 'Kahraman askerimize destek' temasıyla 25 fotoğraf, 5 şiir ve çeşitli afişlerden oluşan sergi açtı. Açılışa Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Çelik, Orman İşletme Müdürü Hülya Güney, davetliler ve velilerle okul yönetimi katıldı. Okulun müzik öğretmeni Fatma Meral Altınsoy eşliğinde öğrencilerden oluşan gitar grubu hazırladıkları eserleri sundu. Okul Müdürü Eyüp Sarıcalar, açılış öncesi misafirlere fotoğraf sergisinin amacı ve içeriği hakkında bilgi verdi. Sarıcalar, harekata yönelik olarak öğrenciler arasında farkındalığın oluşması, gençlerin dostunu- düşmanını ayırt edebilmesi, milli ve manevi duyguları hissedebilmeleri amacıyla şiir yarışması da düzenlediklerini söyledi. Zeytin Dalı Harekatı'nın cephe ve gerisinde yaşanan olay ve hikayeler de etkileşimli tahta aracılığıyla sunuldu. Şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere davetliler tarafından plaketleri verildi. Davetliler sergi ziyareti sonrası ilçede ilk ve tek olan robotik atölyesini ziyaret ederek, bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmeni Murat Altun'dan bilgi aldı..

Öğrencilerden Mehmetçik için sergi
Öğrencilerden Mehmetçik için sergi
Bu içerik 906 kez okundu.

ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde ortaokul öğrencileri Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe destek olmak amacıyla fotoğraf sergisi düzenledi.

 

Cumhuriyet Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu tarafından 'Kahraman askerimize destek' temasıyla 25 fotoğraf, 5 şiir ve çeşitli afişlerden oluşan sergi açtı. Açılışa Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Çelik, Orman İşletme Müdürü Hülya Güney, davetliler ve velilerle okul yönetimi katıldı.

Okulun müzik öğretmeni Fatma Meral Altınsoy eşliğinde öğrencilerden oluşan gitar grubu hazırladıkları eserleri sundu.

Okul Müdürü Eyüp Sarıcalar, açılış öncesi misafirlere fotoğraf sergisinin amacı ve içeriği hakkında bilgi verdi. Sarıcalar, harekata yönelik olarak öğrenciler arasında farkındalığın oluşması, gençlerin dostunu- düşmanını ayırt edebilmesi, milli ve manevi duyguları hissedebilmeleri amacıyla şiir yarışması da düzenlediklerini söyledi.

Zeytin Dalı Harekatı'nın cephe ve gerisinde yaşanan olay ve hikayeler de etkileşimli tahta aracılığıyla sunuldu. Şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere davetliler tarafından plaketleri verildi.

Davetliler sergi ziyareti sonrası ilçede ilk ve tek olan robotik atölyesini ziyaret ederek, bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmeni Murat Altun'dan bilgi aldı.

 

 


Kaynak: DHA

Öğrencilerden Mehmetçik için sergi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı