Advert
Advert

22 Bin Üreticiye 15.5 Milyon TL Destekleme

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, yazılı bir açıklama yaparak mazot ve gübre desteklemesi ödemelerinin yapılmaya başlanacağını ifade etti.

22 Bin Üreticiye 15.5 Milyon TL Destekleme
22 Bin Üreticiye 15.5 Milyon TL Destekleme Akca Gazete
Bu içerik 653 kez okundu.

Milletvekili Bayram Özçelik Özçelik yaptığı açıklamada "Burdur’umuzda 2017 yılına ait mazot ve gübre desteklemesi için 1 milyon dönüm tarım alanı için 22 bin üreticimize yapılacak olan 15,5 milyon TL tutarındaki destekleme işlemleri tamamlandı. İlimizde bulunan 22 bin üreticimiz 2 Mart 2018 tarihinden itibaren ödemelere başlanacak" ifadelerini kullandı.

Ak Parti hükümetleri döneminde Burdur ilindeki çiftçilere her geçen yıl daha fazla destekleme miktarının arttığını belirten Özçelik, “ Burdur’umuzda tarım ve hayvancılık potansiyeli gün geçtikçe gelişmekte ve büyümektedir. Bu manada Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızla yaptığımız koordineli çalışmalar neticesinde üreticilerimize yönelik yüksek gelir getiren projelerin de hayata geçirilmesi noktasında her zaman üreticilerimizi desteklemenin gayreti içinde olduk” şeklinde ifade etti.

burdur ak parti çiftçi mazot destekleme ak parti bayram özçelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı