Advert
Advert

Vali Yılmaz, Afrin Şehitlerimiz İçin Düzenlenen Saygı Yürüyüşüne Katıldı

Vali Şerif Yılmaz, Afrin Harekatında Şehit Düşen Askerlerimiz için düzenlenen "Şehitlere Saygı Yürüyüşü‘ne" katıldı.

Vali Yılmaz, Afrin Şehitlerimiz İçin Düzenlenen Saygı Yürüyüşüne Katıldı
Vali Yılmaz, Afrin Şehitlerimiz İçin Düzenlenen Saygı Yürüyüşüne Katıldı Akca Gazete
Bu içerik 415 kez okundu.

Zor arazi ve hava koşullarında Devletimizin bekası ve milletimizin huzuru için mücadele veren Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimize manevi destek olmak için düzenlenen programda Afrin Harekatında Şehit düşen Askerlerimiz için saygı yürüyüşü yapıldı. Yürüyüşün ardından MAKÜ Camiinde Fetih Suresi okundu, Şehitlerimiz için okunan hatimlerin duası yapıldı.

Programa başta Vali Şerif Yılmaz olmak üzere Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz, kurum müdürleri,  akademik personel, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Cuma Namazı öncesi İstiklal Yerleşkesinde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ve STK’lar tarafından birlikte düzenlenen programda, Üniversite giriş kapısından MAKÜ Camii önüne kadar Vali Yılmaz, beraberindeki protokol, STK temsilcileri ve öğrencilerden oluşan kortej Şehitlerimiz için saygı yürüyüşünde bulundular.

Yürüyüşün ardından “Afrin İçin Kıyama, Şehitler İçin Duaya” temasıyla Burdur’un Sivil Toplum Kuruluşları ve Üniversite Gençliği tarafından Afrin Harekatında şehit düşen Mehmetçiklerimiz için indirilen hatimlerini duası yapıldı, Fetih Suresi okundu. Program Kılınan Cuma Namazının ardından sona erdi.

burdur vali afrin yürüyüş şerif yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı