Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül PANKOBİRLİK toplantısından haberimiz yok

Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül Bucak’ta yayınlanan bir web sitesinde ‘‘ Burdur Şeker Fabrikasının özelleştirilmesi ve Bucak'ın konumu’’ Başlıklı haberde ‘‘Bucak'ın kaderi ile kimler oynuyor ? Ak Parti Bucak Teşkilatı, Belediye Meclis Üyeleri neden yok ?’’ haberine tepki göstererek yaptığı yazılı basın açıklamasında, biz elimizi değil vücudumuzu taşın altına koymaya devam edeceğiz dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül  PANKOBİRLİK toplantısından haberimiz yok
Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül  PANKOBİRLİK toplantısından haberimiz yok Akca Gazete
Bu içerik 1001 kez okundu.

Bucak Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül yaptığı yazılı basın açıklamasında şöyle dedi. “Burdur’da PANKO Birlik tarafından düzenlenen Şeker Fabrikasının özelleştirilmesi ile ilgili yapılan toplantı sebebi ile ‘‘ Burdur Şeker Fabrikası’nın özelleştirilmesi ve Bucak’ın konumu’’  Başlıklı haberde ‘‘Bucak’ın kaderi ile kimler oynuyor ? Ak Parti Bucak Teşkilatı, Belediye Meclis Üyeleri neden yok ?’’ Alt başlıkla Bucak’ta bir web sitesinde haber yapılmıştır. Biz gerek Ak Parti Bucak İlçe Başkanı gerekse Yönetim Kurulu üyeleri olarak ve Belediye Meclis üyeleri olarak 24 Şubat 2018 tarihli toplantıya davet edilmedik. Çağrılmadık, telefon ile aranmadık, bu toplantının yapılacağından bilgimiz ve haberimiz yoktur. Her nedense bu haber sitesi davet edilmediğimiz, bilgi ve haberimizin olmadığı, bir toplantı sebebi ile haksız, mesnetsiz haberlerle sanki İlçe Teşkilatımız ve Belediye Meclis üyelerimiz bu toplantıya katılmayarak Bucak’ın kaderi ile oynuyor gibi göstererek gerçek dışı haberler yapılmıştır. Kimlerin ne amaçla ve maksatla kötü niyetli olarak haber yaptığı aşikardır. Habercilikte esas olan toplumun bilgilendirilmesidir. Bu bilgilerin ve haberlerin gerçek olması gerekir. Yoksa okurları yanlış yöne sevk etmek ve birilerini zor durumda bırakmak amacı ile çarpıtma ve gerçek dışı haber yapılamaz. Bu tür çarpıtma haberler insanları yanlış bilgilendirmek için yapılan etik dışı haberlerdir. Davet edilmediğimiz bilgimizin olmadığı bir toplantıya katılmamız mümkün değildir. Biz her zaman Bucak için, Burdur için yararlı olacak tüm çalışmaların arkasında olduk. 15 yıllık Ak Parti hükümetlerimiz döneminde İlçemize sağlıktan, ulaştırmaya, tarımdan, TOKİlere kadar birçok alanda birçok hizmetler yapılmıştır. Her zaman halka hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile hareket ettik. Bundan böyle de elimizi değil vücudumuzu taşın altına koymaya devam edeceğiz. Ancak söz konusu haber portalında birileri sürekli olarak gerçekleri gizleyerek, çarpıtma ve yanlış haberler yayınlamayı alışkanlık haline getirmişlerdir. Bu yalan ve yanlış haberlerden dolayı hukuki ve cezai dava açma haklarımızı saklı tutuyoruz” dedi.  

Ak Parti ilçe Başkanı Adem Şengül, Haberi yapan bu web sitesinin cevap hakkımızın aynı puntolarla, aynı büyüklükte haber yapılarak cevap haklarının yapılmasını istedi.

bucak ak parti adem şengül web haber site yalan pankobirlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu