Defterdardan Ziraat Odası'na ziyaret

BURDUR Defterdarı Sedat Ayyıldız, 29'uncu Vergi Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde Burdur Ziraat Odası'nı ziyaret etti.

Defterdardan Ziraat Odası'na ziyaret
Defterdardan Ziraat Odası'na ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 327 kez okundu.

Defterdar Sedat Ayyıldız ve beraberindeki heyet Ziraat Odası Başkanı İbrahim Demir'i ziyaret ederek bir süre görüştü. Ayyıldız, "Tarım çok önemli. Çiftçi de direkt vergi ödemese bile tevkifat vasıtasıyla stopaj ödüyor. Sizin vasıtanızla tarım üretimi yapan insanların da yanında olduğumuzu belirtmek isterim" dedi.

 

Vergi Haftası'nın 29'uncusunu kutladıklarını hatırlatan Ayyıldız, "Birinci hedefimiz verginin toplum tarafından bilinmesi, tanınması, verginin bir vatandaşlık görevi olduğu, devlet için vazgeçilmez bir unsur olduğunu anlatmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Ziraat Odası Başkanı İbrahim Demir de "Vergi Haftası dolayısıyla defterdarımız ve ekibinin ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Çiftçinin sahipsiz olmadığını gösteren 24 bin üyeli Ziraat Odası'dır. Bu ziyaretten dolayı yönetim kurulumuz adına defterdarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

burdur defterdar zirat oda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu