Advert
Advert

Saadet Partisi’nden İyi Parti’ye Ziyaret

Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanı Osman Kızıltan beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.

Saadet Partisi’nden İyi Parti’ye Ziyaret
Saadet Partisi’nden İyi Parti’ye Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 986 kez okundu.

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez ve partililer tarafından karşılanan Saadet Partisi heyeti, ilk olarak Zeytin dalı harekatı hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Şehit düşen askerlerimize rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileyen başkanlar, Türk Ordusu'nun her daim arkalarında olduklarını ifade ettiler.

Şu an siyasi partilerin birbirleriyle görüşüp Türkiye'nin meseleleri üzerinde fikir alışverişinde bulunmasının, "kamplaştırılan dilin yumuşamasına vesile olacağını" belirten İYİ Parti İlçe Başkanı Safa Sönmez, ziyaretten dolayı Kızıltan ve heyetine teşekkür etti.

İki parti başkanları özellikle vatandaşlarımızın vatan toprakları üzerinde huzur içinde, kavgasız yaşamaları gerektiği, bunun yolunun ise parti yetkililerinin yumuşak üslubu tercih etmeleri gerektiği belirtildi. Akrabalarımızın, komşularımızın ve tanıdıklarımızın farklı düşünce ve farklı siyasi kanaatlere sahip olabileceği, bu yüzden siyasette sert üslup ve kırıcı sözlerden uzak olmak gerekliliği üzerinde duruldu. Şu ülkenin birlik ve beraberliği için en çok sabırlı olması gereken kişilerin siyasilerin olması vurgulanarak, taşkınlığın sadece ülkeye zarar verdiği belirtildi.

Görüşmede Saadet Partisi İlçe Başkanı Osman Kızıltan, rahmetli Başbakan Necmettin Erbakan'ın "Davam" adlı kitabını İYİ Parti İlçe Başkanı Safa Sönmez'e takdim etti. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, yaklaşık 1 saat sürdü.

burdur bucak sadet partisi iyi parti ziyaret necmettin erbakan osman kızıltan sefa sönmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı