Advert
Advert

Burdur Spor Salonu İkmal İnşaatı ihalesi nisan ayında yapılacak

15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı, Adalet Komisyonu Üyesi, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek’ten Burdur Spor Salonu İkmal İnşaatı ihalesi nisan ayında yapılacağını açıkladı.

Burdur Spor Salonu İkmal İnşaatı ihalesi nisan ayında yapılacak
Burdur Spor Salonu İkmal İnşaatı ihalesi nisan ayında yapılacak Akca Gazete
Bu içerik 468 kez okundu.

Milletvekili Petek: “ Burdur Merkez’de FİBA onaylı ahşap parke, klima santrali, skorbord, çevre düzenleme, elektrik ve mekanik tesisat imalatları dahil, zemin + 1 + 2. kat (tesisat katı), 1 Adet 8843,45 m² Betonarme 3000 kişilik Burdur Spor Salonu İkmal İnşaatı yapım ihalesi 05.04.2018 tarihinde yapılacak olup,  yaklaşık 550 gün içerisinde bu yatırım hemşerilerimin hizmetine sunulacaktır.

 

Bu hizmetlerin temel amacının sporu sevdirmek, ülkesini ve milletini seven gençleri dim dik ayakta tutmak olduğunu vurguladı ve Burdur’da sporun daha da gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Bu hizmetlerin gerçekleşmesinde, Burdur 6. Olağan İl Kongresi için İlimize teşrif ettiklerinde hemşehrilerimize müjdeyi veren başta Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Beye, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak Beye ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

burdur ak parti reşat petek spor salon ihale
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı